Kočka při stěhování zkoumala útroby nábytku a nenašla cestu zpět. Odstartovala kolotoč událostí s jediným cílem

Každý majitel domácí kočky vám potvrdí, že tato stvoření jsou neuvěřitelná v mnoha ohledech. Především v tom, jak se schovat, do jaké nejmenší škvíry se vtěsnat, kam vyskočit atd. Kočky se svým pružným tělem a zvědavou povahou musí být prostě všude, i za cenu toho, že nenajdou cestu zpět. To je zkušenost, kterou získala jedna rodina, jež darovala svůj nábytek i se svou kočkou do bazaru.

Stěhování se vším všudy

Stěhování může být velice náročné. Nejdříve se snažíte všechno pečlivě uložit do krabic, ale s přibývajícími dny a ubývajícími silami i náladou prostě berete všechno tak, jak vám přijde pod ruku. Nekontrolujete každý kout. To možná měla udělat místní rodina, která se při stěhování rozhodla zbavit některých kusů nábytku.

Křeslo i s domácím mazlíčkem

Rodina darovala část svého starého nábytku do bazaru. Odložila tak polohovací křeslo i s malým překvapením. Uvnitř byl ukrytý jeden ze členů rodiny – kočka Montequlla. Zřejmě opět projevila svou zvědavost a vlezla do kusu nábytku a už tam zůstala. Nevydala ani hlásku, což byl ten základní problém.

Zvíře se vůbec nebálo

Jeden by si mohl myslet, že zvíře bude strachy bez sebe, ale naopak. Přestože byla Montequlla nevědomky darována do bazaru, při jejím objevení to vypadalo, jako kdyby měla náznak úsměvu. Zřejmě to byl jen ďábelský žert. Jediní, kdo měli skutečný strach, byli její majitelé, když si uvědomili, že kočka zmizela.

Naštěstí vše dobře dopadlo

Když si rodina uvědomila, co se stalo, ihned volala do bazaru. Jeho pracovníci zvíře už dávno objevili a svěřili do péče útulku pro zvířata. Naštěstí se vše vysvětlilo a rodině se podařilo spojit s útulkem, aby získala svého chlupatého člena rodiny zpět. Ačkoli situace mohla dopadnout mnohem hůř, je to vtipná historka, kterou budou všichni členové rodiny ještě dlouho vyprávět.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Theanimalclub.net