Dvě roztomilé vydry na Štědrý den rozbalují dárky. Upřímná radost je znát v každém okamžiku

Domácí mazlíčci mohou mít mnoho podob a velikostí. Někdo má dokonce doma dvě vydry jménem Kotaro a Hana. Vánoce si užívají stejně jako malé děti nebo jiní mazlíčci. Na Štědrý den ráno seběhly po schodech, plné vzdušení a nadšení, připraveny otevřít své vánoční dárky. Hana přitom měla na hlavě jasně červenou santovskou čepici. Hned viděli, že je pro ně připraveno mnoho dárků, které si mohou užít.

Vánoce malých, roztomilých vyder

Na podlaze dokonce stál malý vánoční stromek, který byl velký ideálně pro tato úžasná zvířata. Kotaro byl nejvíce fascinován hračkou Santa Clause, která zpívala a tančila. Nadšení skončilo tím, že Santovi rozkousal čepici. Obě vydry postupně začaly otevírat všechny dárky a první byla velká hromada roztomilých plyšáků, se kterými si mohou obě hrát.

Dárek, který vypadal jako sushi

V dalším dárku našli hračky, které vypadaly jako sushi a měly kolečka, takže za nimi mohly utíkat a chytat ujíždějící hračky. Jedním z oblíbených dárků byly pochopitelně pamlsky. Kotaro si ale zamiloval nejvíce dárek, ve kterém byla automatizovaná hračka. Nachází se na ní několik děr a Kotaro musí rychle chytit předmět, který z díry vyskočí. To je pro tato zvířata velká zábava!

Nespočet her a hraček pro malé zvědavce

Kromě toho vydry dostaly také deskovou hru Mancala. Jedná se o věž s kutálejícími se míčky a malým nadhazovačem, který míčky hází přes místnost. Hana měla ovšem nejraději stuhy z krabic, které byly evidentně mnohem zábavnější než samotné hračky. Kotaro byl z rozbalování dárků vyhladovělý, a proto se rozhodl pro malé občerstvení, zatímco si prohlížel všechny dárky, které s Hanou dostali.

Vydra je velmi inteligentní tvor

Vydry jsou velmi inteligentní a zvědavá zvířata, která potřebují neustále myslet a objevovat něco nového. Není proto divu, že dostaly od svých majitelů tolik hraček, které je nutí přemýšlet, zkoumat a chytat nejrůznější předměty. Tyto činnosti dokáží vydry unavit a upokojit jejich potřeby. A tyto dvě si to viditelně užívaly.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com