Jak randit se Štírem. Několik tipů, které vám pomohou v klidu žít s tímto kontroverzním znamením

Jsou tajemní, milují svůj prostor a potřebují spoustu času, aby někomu důvěřovali. To všechno charakterizuje jedno z nejkontroverznějších znamení zvěrokruhu, Štíra. Randit se Štírem není tak snadné, ale na všechno existuje návod. I na lásku. Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci, pokud tvoříte pár se Štírem.

Štíři zpočátku klamou

Štíři většinou začnou vztah nejprve přátelstvím. Věnují vám veškerou péči, lásku a pozornost, takže si budete myslet, jak jsou skvělí. Ale jakmile s nimi navážete milostný vztah, začnou být rýpaví, vždy si najdou důvod pro hádku, jen aby byla zábava. Domnívají se totiž, že hádky udržují ve vztahu jiskru a pomáhají budovat silné pouto mezi dvěma lidmi. Ale neuvědomují si, že všeho moc škodí.

Nikdy na Štíra netlačte

Štíři jsou často velice tajemní, neradi se druhým otevírají, proto je dobré na ně netlačit, chcete-li z nich dostat nějaké informace o jejich osobě. Jejich čas jednou přijde, o to se nebojte, ale nechte to na nich. Nepokládejte tolik otázek, jen je to popudí.

Žárlivost na Štíra ani nezkoušejte

Někdy máme tendenci chovat se tak, abychom ve druhém člověku vzbudili žárlivost, nebo projevíme žárlivost my, abychom vztah trochu okořenili, ale u Štíra je to jedno velké NE. Žárlit, to je jedna z nejhorších věcí, kterou můžete ve vztahu se Štírem udělat. Věřte, že touto cestou se nechcete vydat.

Ve vztahu se Štírem nikdy nelžete

Lhaní je obecně velké tabu, co se týká dobrých vztahů, ať už milostných nebo přátelských, ale u Štíra to platí dvojnásobně. Mnozí umí dát druhou šanci, někteří občasnou lež dokážou i ignorovat, ale Štíři nikdy. Naprosto o vás ztratí zájem.

Netlačte na Štíra se závazky

Ať už se jedná o cokoli, na vše potřebuje Štír svůj vlastní čas. Pokud na něj budete tlačit s jakýmikoli závazky, akorát ho donutíte utéct. Nechte ho být, nechte ho přijít si na věci samotného.

Kritika ani ve vtipu

Štíři nesnášejí, když je někdo kritizuje, proto to nikdy nedělejte ani v žertu. Nesnesou, pokud si je někdo dobírá.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com