Papoušek si společný čas s lidskou rodinou užívá hraním her. Jeho ďábelský smích z něj dělá správného uličníka

Krásná samička bílého kakadu žije šťastný život se svou milující lidskou rodinkou. Máma, táta a starší bratr jí dělají společnost každý den. Společný čas si nejvíce užívají hraním her, především na schovávanou. Jeho majitelům se vždy naskytne vtipný pohled, když je papoušek najde. Dochází k vtipným situacím a pták je vždy odmění ďábelským smíchem, který rozesměje i vás.

Papoušek umí být pěkný rebel

Pro všechny je to veliká zábava. Nejvíce si hru na schovávanou užívá právě kakadu. Po celou dobu se směje jako správný uličník. Dokonce umí i pár slov, jako například „ahoj“ nebo „co“. Je to velká osobnost, umí z každé situace udělat pořádný večírek.

Bláznivý kakadu

Samička nejdříve nebyla tak přátelská, když dorazila do svého nového domova. Příliš nevěřila lidem. Ale stačila jen krátká chvíle a ihned se zamilovala do nejmladšího člena rodiny. Důvěřovala mu. Mezi oběma vzniklo silné pouto. Mladíka se vůbec nebála.

Ten pro ni naopak rád hrál a zpíval. Měla seznam oblíbených písní, které od svého oblíbeného člena rodiny vždy ráda slyšela. Sedá si mu na rameno a projevuje známky náklonnosti jako k nikomu jinému. Chlapec pomohl zbytku rodiny najít si k papouškovi cestu. Ukázal všem, že může mít i jemnou stránku osobnosti. Nyní spolu všichni dokonce i cestují, papoušek si cestu autem užívá, někdy společně navštíví i restauraci nebo vyrazí do přírody na túru.

Úvodní obrázek: Logan Ingalls/Creative Commons/Attribution 2.0, Zdroj: The Dodo