Matka dvou dětí našla na autě podezřelý dopis. Po přečtení obsahu se jí zalily oči slzami dojetí

Žena našla ve dveřích auta vzkaz, který ji dohnal k slzám. Nejdříve myslela na nejhorší. Možná někoho nabourala, jen o tom neví, nebo se jedná o oznámení od policie. Polil jí studený pot a nervozita. Nakonec se ale přece jen odhodlala ke kroku dopis rozbalit a přečíst. Jeho obsah ji natolik dojal, že se rozhodla svůj příběh sdílet se světem.

Překvapení ve dveřích auta

V každodenním životě na nás čeká tolik výzev a starostí, že je velmi snadné zapomenout na to, jak důležité je užívat si maličkostí, které nám přinášejí radost. Často si nevšímáme věcí, které se nakonec ukážou jako ty nejdůležitější, ty, které přinášejí největší štěstí. Mohou si toho ale všimnout jiní a upozornit nás na to.

Obávala se dopis rozbalit

Maminka našla neznámý vzkaz ve dveřích svého auta. Bála se po něm sáhnout a rozbalit ho. Myslela si, že na ni čeká něco hrozného. „Když najdete neznámý dopis na svém autě ve chvíli, kdy se vracíte z obchodu, automaticky čekáte to nejhorší. V danou chvíli mě přepadl strach. Třesoucíma se rukama jsem nakonec dopis rozbalila. Okamžitě mi začaly téct slzy,“ popisuje žena svůj zážitek na sociální síti.

Vzkaz od matky jiné matce

V dopise stálo: „Máte úžasné děti! Děkuji, že se díky nim usmíváte. Nezapomeňte, že děláte skvělou práci. Sára X.“ Žena začala okamžitě plakat a usmívat se zároveň. Rozhodla se dopis sdílet na internetu a vyjádřit své pocity: „Od cizinky cizince, od matky matce, DĚKUJI MOC za tuto úžasnou zprávu, kterou jsem dnes ráno našla. Upřímně, nikdy jsem nečekala, že se mi něco takového stane. Jedno jednoduché gesto způsobilo, že jsem se po celý den nepřestávala usmívat.“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.co.uk