Papoušek se nechal strhnout známým hitem od The Rolling Stones. Předvedl neuvěřitelný domácí koncert

Tico, talentovaný zpívající papoušek, žije se svým majitelem Frankem Magliem. Oba mají mezi sebou moc krásný vztah a papoušek je skutečným domácím mazlíčkem, který Frankovi dělá společnost každý den. Není tedy divu, že miluje hudbu stejně jako jeho majitel. Hudebně založený papoušek tak často zpívá za doprovodu svého majitele.

Domácí živý koncert

Nedávno si Frank zahrál na kytaru se svým sousedem Michaelem, který svými vlasy nápadně připomínal frontmana kapely The Rolling Stones Micka Jaggera. K jejich hudební spolupráci se přidal i Tico. Vystoupení bylo perfektní a znělo jako živý koncert, zvláště když dvojice spustila píseň Honky Tonk Woman právě od The Rolling Stones.

Papoušek obstaral pěveckou část

Tico se postaral o pěveckou část. Miluje hudbu a zpíval spolu s talentovanými hudebníky. Frank se synchronizoval se svým papouškem. Muzikanti Frank a Michael si spolupráci hodně užili, což můžete vidět i na níže uvedeném videu. Všichni tři se chtěli jen trochu pobavit a vyšel z toho skvělý koncert.

Nejlepší cover píseň

Ticova odezva na hudbu byla dokonalá a pták měl superschopnost, s níž dokázal změnit náladu každého posluchače během několika sekund. Ticova verze Honky Tonk Woman může být považována za nejlepší cover píseň.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co