Péče o paterčata není nic snadného. Vypravit se na procházku je pro celou rodinu velké dobrodružství

c Narodila se jim totiž paterčata. Už jen vypravit se na procházku je s pěti novorozenci nelehký úkol. Odchod z domu rozhodně není snadný. Naštěstí pomáhají i starší sourozenci. Takto to vypadá, když se paterčata vydají na procházku s mámou, tátou a dalšími sourozenci v závěsu.

Jeden kočárek nestačí

Poprvé od doby, kdy se miminka vrátila domů z porodnice, se celá rodina rozhodla vyrazit na procházku. Skyler, maminka pěti novorozenců, vysvětluje, že jsou k dispozici pětimístné kočárky, ovšem ty jsou vyráběny pouze na zakázku a obvykle stojí tisíce dolarů. Místo toho rodina Scottových používá dvoumístný kočárek pro chlapce a trojmístný pro dívky. Jejich dům je dokonale umístěn přes ulici od fotbalového parku, takže přímo v sousedství jsou skvělé turistické stezky.

Paterčata rostou jako z vody

Od doby, kdy se novopečená maminka Skyler vrátila domů z porodnice, přemýšlí, kolik každé z dětí váží. Při narození děti nebyly větší než 2,5 kila, ale od příchodu domů značně přibrala. Rostou jako z vody. S pomocí starších bratrů Shaydena a Landona, kteří každé dítě váží na váze, rodina zjistila, že každé miminko nyní váží kolem 8 kilogramů, přičemž malá Violet je největší ze všech dětí se svými 9 kily.

Každý den znamená velké dobrodružství

Pro rodinu Scottových je každý den velkým dobrodružstvím. Stále se učí týmové práci a zdokonalují svůj každodenní systém péče o děti. Je úžasné, jak si vzájemně pomáhají a starší sourozenci umí ulevit svým drahým rodičům. Bez vzájemné pomoci by to nešlo.

Úvodní obrázek: Se souhlasem rodiny Scottových, Zdroj: Dailymail.co.uk