Pečovatelky v jeslích připevnily holčičce boty lepicí páskou. Když je maminka sundala, zhrozila se

Jessica Heyes je matkou rok a půl staré holčičky, kterou se rozhodla začít dávat do jeslí, zatímco ona sama chodí do práce. Žena žije se svou dcerou v Severní Karolíně ve Spojených státech. Když jednoho dne svou dcerku vyzvedla, nevěřila svým očím. Holčička měla boty pevně přilepené k nohám lepicí páskou.

Boty připevněné lepicí páskou

Když Jessica odstranila pásku, byla v šoku. Izolepa způsobila oděrky, modřiny a otoky, protože byla pevně obtočena kolem kotníků na drobných nožičkách dítěte. Jaký pro to mohly mít obě chůvy důvod? Ženy byly naštvané, že si dívka neustále zouvala boty.

Případ řešilo vedení jeslí

Případ byl předán řediteli zařízení, který po zjištění průběhu události na základě monitoringu propustil své podřízené, které se k dítěti takto zachovaly. „Vedení neomlouvá chování, které by bylo škodlivé pro děti. Máme jedinečnou skupinu pečovatelů, kteří se denně snaží pečovat o děti tím nejlepším způsobem. Incident s páskou by se nás všech neměl dotknout,“ uvedl ředitel.

Reakce rodičů

Ukázalo se však, že většina rodičů se nepřiklonila na stranu Jessicy, jak žena původně očekávala. Velkému počtu z nich se nelíbila publicita případu. Nic dramatického se totiž podle nich nestalo. „Jsem ráda, že jsem se mohla spolehnout na podporu vedení zařízení. Pokud jde o všechny ty zlé pohledy, kterými mě ostatní rodiče častovali, dovolte mi říci toto. Jak nezralí a neuctiví k druhému člověku musíte být?“ komentuje Jessica postoj dalších rodičů.

Úvodní obrázek: S vědomím Jessica Heyes, Zdroj: Metro.co.uk