Pes měl být utracen kvůli své obezitě. Naštěstí si jej vzala na starost tato žena, která pomohla zvířeti shodit téměř 50 kg. Před radikální proměnou byste ani nepoznali, že se jedná o psa

Kai, zanedbaný téměř 90 kg vážící zlatý retrívr, byl přiveden do útulku svými původními majiteli, aby byl utracen. Důvod? Sotva mohl chodit! Naštěstí se na scéně objevil veterinář a laskavá žena, kteří se rozhodli Kaiovi zachránit život. Věděli, že je v něm ještě spousta energie a potřebuje pouze někoho, kdo mu pomůže zhubnout. Pam byla plná odhodlání Kaiovi pomoci. Veterinář pejska popsal jako toho „nejsmutnějšího psa“, co kdy viděl. Trpěl nadváhou skoro 50 kg, což mu velmi ztěžovalo chůzi.

Pam je zdravotní sestrou a moc dobře si uvědomovala, že s Kaiem musí začít pomalu, což zahrnovalo krátkou procházku třikrát denně. Zpočátku Kai ušel 5 – 10 kroků a poté si musel odpočinout.

Pam se odmítala vzdát a chválila Kaie s láskou za každou jeho snahu k tvrdé práci. Prospívalo mu, když začal chodit ve vodě, což mu pomohlo zvýšit jeho pohyb a posílit svaly.

Kai začal pomalu hubnout a později byl schopen ujít delší trasy v kratším čase. Kai a Pam často navštěvovali místní park, kde Kaie začali povzbuzovat i ostatní psi. Neustále se zlepšoval a jednoho dne opět běhal a skákal jako normální pes.

O rok později dosáhl Kai svého cíle a shodil až 50 kg. Byl to úplně jiný pes, který si mohl znovu hrát s ostatními psími kamarády. Pam si nyní nedokáže představit svůj život bez Kaie, a proto se rozhodla jej adoptovat.

Sledujte Kaiovu úžasnou transformaci v níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Co říkáte na Kaiovu proměnu? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: blog.theanimalrescuesite.greatergood.com/