Pes odmítal opustit nemocniční pokoj páníčka. Toužil být v těžkých chvílích po jeho boku

Toto krátké video je namluveno z pohledu Denaliho, psa Bena Moona. Oba bojovali s rakovinou. Benovi byla diagnostikována rakovina třetího stupně. Denali stál věrně po boku svého majitele a odmítal opustit nemocniční pokoj, i když se ho lékaři snažili přimět, aby odešel. Byl u všech operací, ošetření a procedur, tiše odpočíval po Benově boku. Denaliho věrnost a láska hrály obrovskou roli v Benově uzdravení.

Odkaz věrného pejska

Emotivní video vás provede příběhem Bena a jeho nejlepšího přítele Denaliho a jejich mnoha společnými dobrodružstvími. Ben a Denali byli oba diagnostikováni s rakovinou a oba společně bojovali se svými nemocemi. Bohužel, Denali svůj boj prohrál ve zralém věku 14 let. Ben se rozhodl vytvořit tuto krásnou památku pro svého přítele a celoživotního společníka na cestách.

Film byl přihlášen na 5point Film Festival v Coloradu, kde získal ceny People’s Choice a Best of Festival. V tomto dojemném videu Ben sdílí fotografie z jejich mnoha společných dobrodružství a zanechává v nás důležitou zprávu. Přátelství, bez ohledu na dvounohé nebo čtyřnohé, je věčné.

Byli nerozlučnou dvojkou

Ben a Denali byli nerozluční. Ben adoptoval Denaliho z útulku v roce 1999 a stal se tak jeho součástí po zbytek Denaliho života. Denali byl s Benem na každém kroku, stejně tak Ben. Oba společně bojovali se zákeřnou nemocí, podporovali se a byli si vzájemnou oporou. Ben je profesí fotograf, a tak velkou část jejich společného času zdokumentoval na fotografiích a videích. Sestavil záběry tak, aby vytvořil dojemné video jako poctu svému věčnému příteli.

„Vyrůstal jsem se psy, vím, jak silnou vazbu k nim můžete mít. Respektuji a vážím si jejich nehynoucí oddanosti a loajality. Nikdy jsem nechtěl, aby museli opustit tuto Zemi. Stejně jako u každého živého tvora však přichází chvíle, kdy se musíme rozloučit. Loučení může být jednou z nejtěžších věcí, ať už jde o člověka nebo zvíře. Jen doufám, že až nakonec ztratím někoho, kdo je mi velmi blízký, budu moci být stejně statečný a vděčný za čas, který jsem s ním strávil, jako Ben s Denalim,“ uvádí jeden z diváků krátkého filmu.

Úvodní obrázek: S vědomím Ben Moon, Zdroj: Buzznicked.com