Pes se náhle začal chovat agresivně, vzal malou dívenku za plenu a hodil do vzduchu. Matka okamžitě zakročila a zjistila pravý důvod jeho jednání

I ten nejhodnější pes může vystartovat proti svým nejbližším. Existuje tolik případů, kdy se pes obrátil proti svému vlastnímu páníčkovi. A zdaleka nemusí jít jen o bojová plemena, jako jsou například pitbulové. Někdy šlo o nenápadná plemena, která dosud vůči svému pánovi nebo dokonce lidem obecně žádnou agresivitu nevykazovala. Někdy psa může rozhodit něco, co my lidé nevidíme…

Khan získal novou rodinu

Hlavním hrdinou tohoto příběhu je dobrman jménem Khan. Jeho osud nebyl příliš šťastný, protože jeho původní páníčci ho opustili. Pes skončil v útulku. Následně jej však adoptovali Svilicovi.

Psa si okamžitě zamilovali

Tento pes byl zlatíčko. Své páníčky, jak se zdá, bezmezně miloval a nikdy se k nim nechoval nevraživě nebo dokonce agresivně. A tak jej Catherine nechala, ať si hraje s její malou dcerkou Charlottou. Psovi důvěřovala, navíc už měla vysledováno, že si pes nechá od Charlotte líbit všechno.

Nečekaná reakce

Charlotte se smála a i pes se zdál být šťastný. V jednom okamžiku ale Catherine zaznamenala, že se Khan začal k dívce chovat agresivně. Bála se o malou Charlotte a spěchala jí na pomoc. Khan už malou holčičku ale chytil za plínu a vyhodil ji do vzduchu. Když se Catherine přiblížila k psovi i dívce, uviděla v trávě jedovatého hada. Khan se nesnažil Charlotte ublížit, právě naopak! Chtěl ji ochránit před hadem.

Pes hrdinou

Catherine popadla svou dceru a odnesla ji do bezpečí. Khan se zatím snažil  jedovatého hada odstrašit, nicméně byl u toho pokousán. Catherine neváhala a okamžitě vzala psa k veterináři. Pes se stal hrdinou. Příběh má navíc šťastný konec: pes se nakonec uzdravil a zdá se, že je zcela v pořádku. Stejně jako nová rodina miluje Khana, i dobrman miluje svou rodinu. A dokázal to právě tím, že neváhal nasadit svůj vlastní život v boji o život Charlotty.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ohmymag.co.uk