Vztahová kompatibilita podle horoskopu. Poznejte dokonalého partnera, který k vám bude ladit po všech směrech

Přemýšleli jste někdy nad tím, kdo by byl vaším ideálním partnerem? Právě horoskop může odhalit vlastnosti a osobnostní rysy znamení zvěrokruhu a pomoci vám najít ideálního partnera, který by k vám hodil. Znalost vlastností svých a člověka, se kterým chcete být, vám může poskytnout představu o možné kompatibilitě, což vám pomůže určit, zda máte šanci na kvalitní vztah nebo nikoliv.

Beran

Beran je nejvíce kompatibilní se Lvem, Střelcem, Blížencem nebo Vodnářem. Vhodným protějškem však mohou být také Váhy. Beran je znamením ohně. Tato znamení jsou otevřenější a rádi se ujímají vedení. Jsou také nezávislí, nadšení a dobrodružní. Když randíte s Beranem, rychle zjistíte, že si přejí mít kontrolu a být ve vztahu minimálně někdy ve vedení. Toto odhodlání je pro některá znamení, jakou jsou Kozoroh a Rak, velmi náročné přijmout a sžít se s ním. Nejlepší shody jsou vzdušná znamení a ohnivá znamení.

Býk

Býk je nejvíce kompatibilní s Pannou, Kozorohem, Rakem a Rybami. Býk je znamení Země. Toto znamení je praktické a velmi tvrdohlavé. Pokud chodíte s Býkem, brzy zjistíte, že se nechce vzdát svých přesvědčení nebo představ. Býci jsou však také velmi loajální a spolehliví. Nejlepší přátelé pro Býka představují další zemské znamení. Dobrou volbou do vztahu partnerského i přátelského proto může být zejména Panna a Kozoroh. Vodní znamení jsou pro Býky také dobrou volbou.

Blíženci

Blíženci jsou nejvíce kompatibilní s Vahami, Vodnářem, Lvem a Beranem. Blíženci jsou ve srovnání s jinými znameními velmi složití, komplexní a často až rozervaní. Po pravdě řečeno, Blíženci často randí s více než jednou osobou, protože se rychle nudí. Pokud chodíte s Blíženci, mějte na paměti, že neustále potřebují intelektuální stimulaci, jinak se začnou nudit a hledat zábavu jinde. Blíženci také rádi dělají všechno společně, jsou inteligentní, vtipní a přemýšliví. Dobře jim bude s dalším vzdušným nebo ohnivým znamením. Někdy tvoří dobrý pár také Blíženci a Střelci. Na rande jsou oba velmi flexibilní a dokážou se přizpůsobit změnám. Obě znamení mají také zájem o vědomosti a rozšiřování obzorů.

Rak

Je nejvíce kompatibilní s Rybami, Štírem, Býkem a Pannou. Rak bývá velmi emocionální a citlivý. Toto znamení potřebuje někoho, kdo je pro něj domovem a bude jej citově podporovat. Raci také do vztahu hodně investují a jsou loajální, pokud se nachází v láskyplném vztahu. Milují zejména vodní znamení. Ryby a Štíři dokážou pochopit emocionální hloubku Raka. Dvě vodní znamení dohromady vytvářejí spoustu vášně. Rak je také kompatibilní se zemským znamením, jako je Býk a Panna. Zemská znamení nabízejí spoustu emocionální podpory a uzemnění.

Lev

Lev je nejvíce kompatibilní s Beranem, Střelcem, Blíženci nebo Váhami. Je to znamení ohně. Když vejde do místnosti, všechna pozornost se obrátí k němu. Toto znamení je tím, které vyčnívá ze zbytku zvěrokruhu. Astrologové naznačují, že narození člověka může mít dlouhodobý vliv na jeho osobnost a v případě Lvů to platí dvojnásob. Lvi jsou věrní, charismatičtí a neuvěřitelně romantičtí. Hodit se bude k dalším ohnivým znamením nebo vzdušným znamením. Párování ohnivých znamení vytváří spoustu vzájemné vášně a nesmírné oddanosti.

Panna

Panna je nejvíce kompatibilní s Býkem, Kozorohem, Rakem a Štírem.

Panna je znamením proměnlivé Země. Panny bývají poněkud analytické, pracovité a mají výjimečně vysoké standardy. Když se provdají nebo ožení, myslí to doopravdy na celý život. Jsou také docela selektivní, pokud jde o seznamování, a snaží se o dokonalost. Upřímně řečeno, jsou šťastní i úplně sami, protože jsou velmi introvertní. Celkově se Panny dobře hodí ke znamením Země nebo Vody.

Váhy

Váhy jsou nejvíce kompatibilní s Blíženci, Vodnáři, Lvi a Střelci. Jsou velmi přátelským znamením, které potřebuje intelektuální stimulaci. Váhy se opravdu nejlépe spojí s někým, s kým mohou mluvit celé hodiny a stále budou mít další a další témata k hovoru. Ve vztahu také vyžadují harmonii a rovnováhu. Kromě toho je toto znamení rádo ve vedení a drží opratě vztahu pevně v rukách. Váhy si nejlépe budou rozumět se znamením ohně. Lev nebo Střelec je udrží stimulované a romanticky naladěné.

Štír

Osoba narozená ve znamení Štíra je nejvíce kompatibilní s Rakem, Rybami, Pannou a Kozorohem. Štír je znamení vody a jeho láska je velmi vášnivá a intenzivní. Jejich partner musí mít stejnou kapacitu pro lásku, jinak se necítí spokojení a ocenění. Bývají také oddaní své filozofii nebo náboženství, často jsou to věštci nebo mystici, a někdy dokonce i duchovní představitelé. Nejlepší shoda pro Štíra je další vodní znamení, buď Rak nebo Ryby.

Střelec

Střelec je nejvíce kompatibilní s Beranem, Lvem, Váhami a Vodnářem. Lidé narození v tomto znamení milují zábavu, jsou dobrodružní a velmi nezávislí. Po pravdě řečeno, nejsou zrovna známí svou věrností. Jakmile se však zamilují, jsou zcela oddaní. Velmi rychle ale odejdou, pokud se pokusíte potlačit jejich nezávislost a svobodu.

Kozoroh

Duše Kozoroha je nejvíce kompatibilní s Býkem, Pannou, Štírem a Rybami. Jedinci narození v tomto znamení jsou pracovití, zodpovědní a velmi organizovaní. Pokud jde o seznamování, Kozorohové jsou opatrní a velmi konkrétní. Nemají rádi líné lidi a chtějí být s někým zodpovědným.

Vodnář

Toto znamení je nejvíce kompatibilní s Blíženci, Váhami, Beranem a Střelcem. Vodnáři jsou svobodomyslní, intelektuální a kreativní. Milují také svou nezávislost a svobodu. Touží po někom, kdo je velmi nezávislý a samostatný, ale dokáže s nimi splynout v jednotě.

Ryby

Toto znamení je nejvíce kompatibilní s Rakem, Štírem, Býkem a Kozorohem. Lidé narození v tomto znamení jsou emocionální, citliví a velmi složití. Ryba tráví spoustu času v „oblacích“ sněním a fantazírováním. Ryby často přemýšlejí o své dokonalé a vysněné lásce nebo spřízněné duši. Jsou také vždy soucitní a citliví. Hledají dlouhodobý a upřímný vztah.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Powerofpositivity.com