Pes vyl uprostřed parkoviště dlouhých 9 dní. Až tato žena pochopila, co zvíře skutečně potřebuje a rozhodla se pro opravdu bizarní záchranu!

Psi, přepadeni bolestí, často jednají iracionálně a stav, který prožívají není snadné přenést na člověka, jenž se jim snaží pomoci. Fyzická zranění se dají dobře rozpoznat pouhým okem, ale někteří psi, stejně jako lidé, mohou trpět emocionálními zraněními, jež bohužel nedokážou vyjádřit, abychom je my lidé správně pochopili. Podobně na tom byl pes, kterého spatřila žena jménem Mary na parkovišti u nákupního centra. Jeho šílené vytí se nedalo přeslechnout!

Výpovědi potvrdily, že pes seděl na parkovišti celých devět dní, vyl a zoufale prosil o kousek jídla. Jakékoliv pokusy o přiblížení nebo kontakt ovšem selhaly. Pes se schoval do svého úkrytu a opět se vracel, aby žádal o pomoc. Mary byla ale trpělivá a rozhodla se pro poněkud zvláštní způsob záchrany. Uprostřed parkoviště si rozložila křeslo, sedla si do něj i s knihou a se svým vlastním psem a prostě čekala.

Nakonec přišel čas, kdy si Mary získala jeho důvěru a mohla jej odvést k veterináři. Po několika dnech venku s minimem potravy a tekutin a po neustálém vytí byl pes překvapivě v dobré fyzické kondici.

Pracovníci záchranné stanice se rozhodli, že pro pejska bude nejlepší cestou krátkodobá pěstounská rodina, zatímco se bude hledat stálá milující rodina, která by ho přijala. Netrvalo dlouho a všichni věděli, že zvíře je skvělým mazlíčkem. O pár týdnů později dostal pes jméno Crooner a také rodinu, s kterou se může těšit novému domovu. Crooner je skvělým příkladem toho, že zvířata potřebují trpělivost, řádnou péči a porozumění. Tak, jak to pochopila i Mary.

Pokud se vám tento příběh líbil, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org