Mladá maminka má šest dětí s pěti různými otci. Všechny sourozence ovšem prostřednictvím jmen spojila

Kerry Louise Skelding se poprvé stala matkou už ve svých 16 letech. Ale i v tak útlém věku věděla, jak chce, aby se její dítě jednou jmenovalo. Dceru pojmenovala Toni Louise. První část Toni vymyslela Kerryina matka a Louise se Kerry rozhodla dát kvůli svému prostřednímu jménu, aby měla se svou dcerou něco společného. To však ještě nevěděla, kolik dětí v budoucnu porodí a že se z toho stane tak trochu tradice.

Kerry zapomněla na školu a věnovala se dceři

Když se Toni narodila, Kerry byla dospívající maminkou, která se však ze všeho nejvíce chtěla věnovat své dceři. Ve škole byla kvůli svému chování kárána, poflakovala se, nesoustředila se na studium, ale vzhledem k tomu, že otcem byl místní chlapec, který zřejmě Kerry nebyl příliš velkou oporou, musela se věnovat své dceři sama společně se svou matkou. Po přestěhování do obecního bytu v Telfordu v hrabství Shropshire, kde žije dodnes, se Kerry začala zcela věnovat mateřství.

Pomoc ze všech stran

„Všichni mi hodně pomáhali. Moji přátelé i rodina mou dceru milovali,“ vypráví Kerry. Když bylo Toni 5 let, Kerry znovu otěhotněla s mladým mužem, kterého zrovna potkala. Zanedlouho porodila druhou dceru. V době, kdy Kerry ležela v nemocnici, protože se její druhá dcera narodila předčasně, četla článek o Madison Avenue v New Yorku. Napadlo ji, že je to moc pěkný název a bylo by to krásné jméno pro dítě. Pojmenovala tedy dceru Maddison, ale se dvěma D. Jako druhé jméno si opět vybrala Louise. Děti měly sice každé jiného otce, ale jméno Louise je spojovalo. Někteří lidé Kerryin výběr jména zpochybňovali, ale protože první jméno bylo jiné, nebyl žádný problém.

Třetí dítě na cestě

O rok později Kerry znovu otěhotněla se stejným mužem. Tentokrát ale čekala chlapečka. Kerry se líbilo jméno Ryan. Přemýšlela však nad druhým jménem, začala tedy projíždět internet, až narazila na Jamese. Její syn tedy získal jméno Ryan-James, ale všichni mu říkají RJ.

Vztah s otcem se rozpadl

Když se Kerryin vztah rozpadl, utěšit ji přijel jeden z jejích blízkých přátel. Zažila s ním jedno noční dobrodružství, během něhož však opět otěhotněla. Kerry porodila syna, kterému dala jméno Connor James. Připadalo jí vhodné dát synovi druhé jméno James, protože její dcery spojuje prostřední jméno Louise, tak chlapce zase James.

Paté dítě byla opět dcera

S dalším mužem Kerry čekala třetí dceru, v pořadí páté dítě. Jméno získala Morgan Leigh. Jediné dítě, jehož jméno se neshoduje s žádným ze sourozenců. Holčička se narodila nečekaně a rychle v Kerryině autě. Ve svých 31 letech Kerry porodila svého nejmladšího syna s partnerem, kterému bylo v té době pouhých 20 let. Bohužel ani tento vztah nevydržel. Syn však pokračoval v rodinné tradici a získal jméno Lucas-James. Kerry má sice 6 dětí s 5 různými otci, ale prostřednictvím jmen je všechny spojila, aby vždy věděly, že jsou rodina.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: The-sun.com