Pijte každý den před spaním tento nápoj – zrychlíte si metabolismus a navíc vás nebude v noci už nikdy honit mlsná

Zhubnout nějaký ten kilogram není nikdy snadná věc. Způsobů existuje mnoho – dieta, cvičení, zrychlení metabolismu atd. Každý pracuje jinak, ale všechny vedou ke stejnému výsledku. Jak jste možná zjistili, zrychlení metabolismu je nejméně náročná volba, a proto vám dnes řekneme, jaký nápoj vám k tomu dopomůže.

Celá strategie spočívá v pití a hubnutí. Neuškodí vám a zároveň se zbavíte nadměrné hmotnosti. Celkový stav vašeho těla se zlepší díky detoxikaci a zde je recept, jak si takový spalovač tuků ze zázvoru a citrónu vytvořit.

Ingredience:

  • 1 ČL zázvoru nebo zázvorového prášku
  • 1 citrón
  • 1 trs petrželky
  • 0,5 litru vody
  • špetka skořice
  • 1 PL octa

Postup:

Do hrnce s vroucí vodou přidejte všechny ingredience a vařte 5 – 10 minut. Poté nechte vychladnout a uchovávejte v lednici. Měli byste pít 150 – 200 ml tekutiny. Tím zrychlíte metabolismus během noci, což ovlivní váhu v nadcházejícím týdnu.

Citrón pomáhá při trávení, což je velmi důležité před spaním, kdy by v žaludku nemělo být žádné těžké jídlo. Petrželka je dobře známým diuretikem, které zredukuje otoky a sníží množství mezibuněčné tekutiny. Výhody zázvoru v boji proti nadváze jsou již dobře známy. Protizánětlivé vlastnosti tohoto kořene pomohou eliminovat neshody v zažívacím systému a také se zbavit parazitů a usazenin škodlivých látek v tlustém střevě. Dobrý je jak čerstvý, tak sušený. Ocet prodlužuje životnost a skořice eliminuje večerní hlad, takže vás v noci nebude honit mlsná.

Ovlivnění vašeho těla zevnitř je šetrnou volbou pro psychiku. Sdílejte článek se svými přáteli a pusťte se do hubnutí společně.

Zdroj: sovkusom.ru