Pilot okořenil nezbytnou bezpečnostní prezentaci před odletem. Nejenže získal pozornost cestujících, navíc všichni tleskali a padali smíchy

Létání může být pro některé lidi vzrušující, pro jiné děsivý zážitek a pro další nezajímavá záležitost, kterou většinu času prospí. Nejnudnější částí je, když letušky hlásí informace o bezpečnosti letu. Tento pilot ale nenechal nic náhodě. Aby cestující bedlivě poslouchali, připravil si vtipné hlášení.

Nikdo neposlouchá

Jsme si jistí, že většina z vás moc dobře ví, jak únavná a nudná může být prezentace bezpečnosti za letu. Ovšem je to nutnost, která se musí splnit, aby byli všichni cestující poučeni a věděli, co dělat při nástupu krize. Spousta lidí ale neposlouchá, protože je to nebaví, což může být pro letušky frustrující, když vědí, že mluví do prázdna.

Pilot rozesmál celé letadlo

Tomuto pilotovi se však podařilo vytvořit tuto část letu o něco zábavnější. Najednou měli všichni přítomní uši v pozoru. Například představil jednu z předvádějících letušek jako svoji manželku a druhou jako milenku. Záchranné vesty nazval žlutými puntíkatými bikinami a kyslíkovou masku doporučil nasadit oblíbenějšímu dítěti. V tu chvíli všichni věděli, že toto hlášení bude stát za to. Jedna z cestujících Cindy Kuhn vzala do ruky telefon a celou scénu natočila. Tato veselá a satirická prezentace bezpečnosti byla plná nejrůznějších vtipů a dvojsmyslů. Ke konci celá kabina tleskala. Pilotovi se skvělým způsobem podařilo zaujmout pozornost všech cestujících.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Spotlightstories.co