Pitbul byl ponechán svému osudu za budovou veterinární stanice. Kromě všech jeho věcí čekal na nálezce i dojemný dopis o původního majitele!

„Jmenuji se Fatty McFat. Jsem agresivní jen tehdy, když se bojím. Můj majitel mě velmi miluje, ale…“ Napsal bývalý majitel opuštěného pitbula jménem Fatty McFat v ručně psaném dopise, který u něj zanechal. Pes byl ponechám za veterinární stanicí s plnou klecí svých hraček a ostatních věcí.

Na papíře stálo: „Můj majitel mě velmi miluje, jsem jeho život! Ale zůstal bez domova a zjistil, že je nemocný, proto se o mě nemůže dál starat. Prosím, nesuďte ho. Snažil se mě ubytovat na jiných místech, ale nikdo se o nás nezajímal. Víte, můj majitel je jediný, kdo mě chtěl skutečně zachránit, miluje mě. Není spravedlivé, abych žil v autě, kde jsem byl poslední dva měsíce, kdy můj majitel jen plakal a omlouval se mi. Měl zlomené srdce a byl velmi smutný, že se nám tohle přihodilo. Nikdo by nepomohl.“

U Fatty McFata byly misky s krmivem pro psy, stejně tak voda v přepravce. Personál veterinární stanice potvrdil, že ačkoliv byl pes vystrašený, nebyl venku dlouho. Pejsek neměl ani mikročip, pouze červený šátek a řetěz. Ani nevykazoval žádné známky zneužívání.

Přestože si Fatty McFat ublížil, zatímco se snažil uniknout ze své klece, veterináři potvrdili, že je v relativně dobrém zdravotním stavu. Po lékařské prohlídce byl následně přepraven do útulku. Dokonce byl za nějaký čas identifikován a nalezen i jeho majitel, na kterého se útulek obrátil s nabídkou pěstounské péče o Fatty McFata do té doby, dokud si jej nebude moci opět osvojit. Dobrou zprávou je, že nyní má majitel pitbula práci na plný úvazek a brzy se se svým čtyřnohým přítelem bude moci znovu setkat.

Jak se vám dnešní dojemný příběh se smutným začátkem, ale šťastným koncem líbil? Sdílejte jej se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralabout.com