Plachá dívka naprosto odzbrojila jednoho z nejpřísnějších porotců. Její úžasný hlas zaplnil celou místnost

Máte rádi talentové soutěže? Kdo by neměl, jsou totiž plné překvapení. Někdy vás pobaví a jindy ohromí natolik, že na vystoupení koukáte s otevřenou pusou. To se stalo i jednomu z nejpřísnějších porotců, známému Simonovi Cowellovi, když vzala do ruky mikrofon stydlivá čtrnáctiletá dívka a začala zpívat.

Stres pro všechny zúčastněné

Sledování vystoupení malých dětí nebo dospívajících je vždy stresující nejen pro rodiče, ale i pro porotce. Vzhledem k jejich věku a úrovni zkušeností nikdo netuší, jak jejich vystoupení dopadne. Možná budou muset zapracovat na svém tanci nebo hlasu, budou potřebovat ještě pár let, aby byli skutečně dobří, nebo je už od začátku jasné, že na kariéru slavného umělce mohou rovnou zapomenout. Nic z toho ale nebylo případem této mladé dívky.

Nikdo nevěřil tomu, co vidí a slyší

Když čtrnáctiletá Olivia vstoupila na pódium soutěže Britain‘s Got Talent, nikdo z porotců ani publika netušil, co může čekat. Ale poté, co se dívka vrhla na zpěv, nikdo nevěřil tomu, co vidí a slyší. Olivia byla plachá dívka, která přišla v obyčejném tričku a džínách, připravená všechny přítomné odrovnat svým zpěvem. Zhluboka se nadechla, počkala až začne hudba a za pár vteřin šokovala porotce a publikum.

I nejtvrdší porotce zjihnul

Dokonce i samotný Simon, jeden z nejtvrdších porotců všech talentových soutěží, se začne usmívat, když uslyší Oliviin úžasný hlas. Je naprosto hypnotizovaný jejím talentem. Oliviin čistý a krásný hlas zaplní celou místnost. Je jako anděl, který sestoupil na zem. Následné hodnocení porotců přivede její rodinu k slzám.

Pokud jste připraveni na toto skvělé vystoupení, pusťte si níže uvedené video:

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Apost.com