Plačící kotě prosilo z popelnice o pomoc pro sebe a sourozence. Nebýt pozornosti milého a hodného muže, mohl jejich život skončit den po narození

Videa šťastných koťátek se těší velké pozornosti sledujících na sociální síti. Jsou tak roztomilá a šíří kolem sebe dobrou náladu, jejich dovádění dokáže vylepšit deštivý den i vykouzlit úsměv na přepracované tváři. Na světě však žijí koťata, která takové štěstí nemají a lidé se jich snaží hned po narození zbavit. To byl případ i třech sourozenců z kanadského Toronta.

Jsou zachráněná

Když se muž vracel v podvečerních hodinách domů, zaslechl nářek, který se ozýval z ulice. Nebyl si jistý, zda se jedná o naříkání malého dítěte, zvířete či snad nahlas puštěnou televizi v některém z okolních bytů. Snažil se proto zjistit, odkud se zvuk line a došel až k popelnici. Po jejím otevření se zděšením objevil igelitový pytel, ve kterém se choulila k sobě tři malá, ještě slepá, koťátka. Neváhal ani chvilinku a koťata zachránil.

Charlie, Nova a Suarez

Sám si s nimi nevěděl rady, ale vzal okamžitě malé šelmičky ke své dceři, která se o ně s partnerem do druhého dne starala, aby je následujícího rána odvezla do záchranného útulku Toronto Humane Society. Malá koťata se dala rychle do pořádku a rostla jako z vody, po pár dnech se jim rozlepila očka a nastal čas vydat se do nové rodiny. S otevřenou náručí i se srdcem na dlani je do svého života pustila Tania, která se stará o opuštěná zvířata ve zmíněné organizaci.

Ve společnosti kocoura Lea je jim dobře

Koťata si rychle v novém domově zvykla, jsou velmi přítulná a milují mazlení. Navíc měla v partě ještě jednoho kamaráda, zrzavého kocoura Lea, který nad nimi bděl, když Tania nebyla doma. V současné době již koťata žijí v nových rodinách. Hned poté, co se dala do pořádku a bylo možné je naočkovat a vykastrovat, našla jim pěstounka nové rodiny. Ona sama je sleduje pomocí videí na sociálních sítích a stará se o další zvířata v nouzi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Lovemeow.com