Žena na paddleboardu zažije netradiční setkání, na které nezapomene do konce života. Jak byste se zachovali vy?

Vyrazit na moře na paddleboardu může být velké dobrodružství. Nejen, že si užijete nádhernou přírodu a zdravý mořský vzduch, ale můžete se také setkat se zvířaty, která byste jinak nikdy neviděli. Jedna žena zažila něco neuvěřitelného a měla štěstí, že to bylo zaznamenáno na kameru dronem, protože se jedná o velmi vzácné setkání, na které nezapomene do konce života.

Nečekané dobrodružství

Maxi Jones natočil video v Argentině. Podle zelené barvy moře se jednalo o oblast Patagonie. Patagonie je ideální pro pozorování velryb. Velryby jižní na sobě mají velké bílé skvrny a jsou jedním ze čtyř druhů těchto pozoruhodných zvířat, které zde můžete pozorovat. Velryba jižní je druh velryby baleen. V roce 2009 se odhadovalo, že jich žije jen asi 13 000 na celém světě. Lov velryb bohužel velmi snížil jejich populaci.

Něžný obr

Vzácný a velmi něžný obr plul vedle paddleboardu. Velryba má samozřejmě dostatečně velkou sílu, aby plavidlo snadno převrátila, ale to neudělala. Pouze do ženy velmi jemně strčila. Brzy poté se velryba přesunula těsně pod paddleboard a ladnými a velmi opatrnými pohyby se pohybovala společně se ženou a jejím malým plavidlem. Jde o nádhernou příležitost, která se naskytne pouze jednou za život a velmi vzácně se to podaří zachytit na video. Této ženě se to ovšem podařilo a má úžasnou vzpomínku na celý život.

Fotograf Maxi Jones použil k zachycení této vzácné chvilky dron

Tento umělec působí v Puerto Madryn v Patagonii a všichni můžeme být rádi, že se o tento záznam podělil se světem, protože je to nádherná podívaná, která zahřeje u srdce. Jedná se o nádherné a velmi vzácné zvíře, které většina z nás nikdy naživo neuvidí. Podobná videa nám připomínají, že jsme také součástí planety a měli bychom pečovat o její zdraví a ochranu. Velryby jsou velmi inteligentní a ohrožené kvůli činnosti člověka. To se bohužel nezmění, dokud nezačneme jednat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com