Po 18 potratech se 48letá maminka dočkala vytouženého dítěte. Její příběh je inspirací pro celý svět

Od chvíle, kdy se Louise Warneford setkala se svým manželem Markem v roce 1999, věděla, že on je ten, se kterým chce jedu založit rodinu. Když bylo Louise 32 let začal se mladý pár pokoušet o dítě. Jejich pokusy ale vždy skončily velikým zklamáním a zlomeným srdce. Až jednou přišel den, kdy se vše změnilo.

Za 16 let 18 potratů

Za dlouhých 16 let prodělala Louise 18 potratů, ale své naděje se nikdy nechtěla vzdát. Mark se kvůli předchozímu vztahu rozhodl podstoupit vasektomii a tak páru nezbývalo nic jiného, než se obrátit na metodu IVF (in vitro fertilizace). Utratili za léčbu v přepočtu téměř 2 200 000 korun. Po zahájení léčby se Louise podařilo vždy otěhotnět, ale kolem 14. týdne bohužel pokaždé přišel potrat. 

Představa dokonalé rodiny se začínala rozplývat

Louise začínala být čím dál tím více zdrcená a tak i s manželem začala uvažovat o tom, že se své snahy vzdá. V ten okamžik přišel zlom, kdy odborníci zjistili, že Louise má “zabijácké buňky”, což znamenalo, že její vlastní tělo postupně ničilo embrya.

Vytoužený syn jménem William

Jakmile Louise tyto informace zjistila, podstoupila potřebnou léčbu a otěhotněla. Její syn William se narodil v 37. týdnu císařským řezem. Louise ani Mark nikdy nezapomenou na den, kdy přišel jejich William na svět. Pro každé rodiče je narození dítěte požehnáním, ale pro tyto dva to platí několikanásobně.

Jak se vám dnešní příběh se šťastným koncem líbil? Pokud ano neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou a dodat jim naději i v těch nejtěžších chvílích.

Zdroj: faithpanda.com