Po přečtení následujícího příběhu si již nikdo z nás nebude stěžovat na maličkosti. Pozoruhodná osobnost muže, jež se stará o svou starou matku i přesto, že jako dítě přišel o paže

Chen nenosí žádné ponožky, protože jejich navlékání mu připadá jako příliš velká námaha a omezení. Bohužel to znamená, že v zimě dostane strašlivé omrzliny, což ještě více ztěžuje jeho každodenní práci. Jednou mu někdo navrhl, aby skončil s hospodařením a začal žebrat na ulicích, kde může vydělat mnohem více peněz. „Nemám žádné ruce, ale mám pár dobrých nohou. Nemůže jít žebrat,“ odpověděl Chen.

Chen tento nápad odmítl nejen kvůli důstojnosti, ale také kvůli své matce, protože se bál, že nebude nikdo, kdo by se o ni postaral, když on bude žebrat ve městě na ulici. A aby toho nebylo málo, obdivuhodný Chen si najde i čas na pomoc svým sousedům, když zrovna potřebují.

Chenovy dovednosti můžete vidět na níže uvedeném videu:

Co říkáte na Chenův příběh? Také už si nikdy nebudete stěžovat na maličkosti? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou a podělte se s nimi o tento neskutečný lidský charakter.

Zdroj: faithpanda.com