Po přečtení následujícího příběhu si již nikdo z nás nebude stěžovat na maličkosti. Pozoruhodná osobnost muže, jež se stará o svou starou matku i přesto, že jako dítě přišel o paže

Chen Xinyin z Chongqing v jihozápadní Čině přišel o obě paže poté, co ve svých sedmi letech dostal ránu elektrickým proudem. To ho ale nezastavilo, aby se naučil vařit, hospodařit a dokonce i dohlížet na svou matku upoutanou na lůžko. Síla jeho osobnosti byla zachycena na několika snímcích a videu, které můžete vidět v následujícím článku.

Vše, k čemu potřeboval své ruce, se musel naučit praktikovat jinými částmi těla. Od roku 2014 se zdravotně postižený Chen stará nejen o svou matku, ale také provozuje farmu. Od svých 14 let zajišťuje rodinu tím, že pomáhá rodinným podnikům s chovem ovcí a buvolů. Jelikož jeho otec zemřel, když bylo Chenovi 20 let a jeho starší sourozenci odešli z domu, jeho matka se stala jediným člověkem, který udržoval rodinu.

Rozhodnutý naučit se vařit, Chen začal ovládat různé nádobí a příbor pouze svými dolními končetinami. Ze začátku to nebylo nic lehkého, sami můžete vidět jizvu na jeho noze, když se začínal učit používat levou nohu k ovládání sekáčku, jenž mu spadl na pravou nohu a zanechal po sobě památku. Nicméně, ani to ho nezastavilo. Ve skutečnosti začal časem ovládat vaření, pěstování pšenice, loupání kukuřičných klasů a dokonce i tkaní proutěných košů.

Zdroj: faithpanda.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce