Po půl století odhalila pravdu o svém manželovi. Nevysvětlené otázky minulosti byly konečně objasněny

Pokud byste s někým strávili 50 let života, mysleli byste si, že jej znáte doslova od hlavy až po paty, že? Audrey Phillips si to myslela také. Po smrti svého muže však odhalila velké tajemství.

Velká láska od mládí

Audrey a Glydwyr se do sebe bláznivě zamilovali, když byli ještě velmi mladí. Přesto se krátce nato vzali a prožili spolu dlouhých 50 let. Po smrti svého manžela však Audrey učinila neuvěřitelný objev. Ukázalo se, že její manžel byl jiný, než čemu celou tu dobu věřila.

Audrey vzpomínala, že jí Glyndwyr vždy připadal trochu tajemný a líbilo se jí to na něm. Byla ráda, že stráví zbytek života s tímto dokonalým mužem. Oba se velmi milovali a dělali spolu všechno, což u zamilovaných párů bývá poměrně běžné. Vždy si našli čas být spolu, i když Glyndwyr často musel odcházet kvůli soukromým záležitostem.

Šťastná rodina

Po několika měsících manželství Audrey náhle pocítila silnou bolest břicha. Rozhodla se jít k lékaři, aby zjistila, co se vlastně děje. Glyndwyr se právě vrátil z jedné ze svých záhadných cest, když se dozvěděli nečekanou novinku – Audrey je těhotná.

Ačkoli Audrey a její manžel nečekali, že by měli dítě tak brzy, přesto měli z novinky radost. Audrey porodila zdravého syna, kterému dali jméno Jake. Mladá rodina spolu žila šťastný život, a to i přes časté služební cesty Glyndwyr. Často jezdil na své tajné cesty, takže Audrey nikdy přesně nevěděla, kde a s kým je. Kdykoli se vrátil domů, byl k mladému Jakeovi vždy velmi něžný, ale Audrey stále pochybovala o tom, co za jeho záhadnými cestami vězí.

Komplikace

Jednoho dne se ale z cesty vrátil nervózní a oznámil své ženě, že se rodina bude muset do týdně přestěhovat do jiné čtvrti. Audrey byla nešťastná a zklamaná, protože měli na tomto místě přátele a zázemí, ale manžel na svém rozhodnutí trval.

Odhalení

Bohužel se po několika letech u Glyndwyr rozmohla těžká nemoc, na kterou záhy zemřel. Když Audrey vyklízela jeho věci, našla podivné dokumenty a telefonní číslo. Na to zavolala a dovolala si schůzku s mužem, který jí vysvětlil, že její muž nebyl tím, za koho se vydával. Ve skutečnosti byl součástí tajné vojenské mise, o které nesměl nikomu říct. Audrey tak po letech konečně odhalila cíle jeho tajných cest.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Audrey Phillips, Zdroj: Metro.co.uk