Po smrti muže odhalila tajemství, která její zármutek ještě prohloubila. Ukázalo se, že nebyl ani zdaleka perfektním manželem

Když Julie nečekaně přišla o manžela, její život se obrátil vzhůru nohama. Jenže kromě toho, že musela čelit smutku, odhalila tajemství, která její zármutek ještě prohloubila. Domnívala se, že má po boku dokonalého manžela, po jeho smrti však zjistila, že až tak perfektním mužem nebyl. Julie se pustila do pátrání.

Žena našla mrtvého manžela v kuchyni

Jednoho rána v roce 2003 vešla Julie do kuchyně a našla tam Henryho bezvládné tělo. Muže se pokusila oživit a mezitím zavolala záchranku. Ovšem ani té se již nepodařilo Henryho přivést zpět k životu. Lékaři uvedli, že příčinou smrti byla plicní embolie. V noze měl pravděpodobně krevní sraženinu, která pak putovala do plic. Henrymu bylo pouhých 44 let, když zemřel.

Zarmoucená sousedka

Po pohřbu, když příbuzní a přátelé kondolovali, viděla Julie jednu ze svých sousedek, Cathy, jak je vyděšená. Žena položila hlavu na Henryho tělo a hystericky plakala. Julie byla překvapena její silnou reakcí, ale protože byla Cathy dobrou přítelkyní a jejich dcery byly kamarádky, nepřikládala této záležitosti velký význam.

„V té době byl můj vlastní zármutek příliš hluboký na to, abych o tom příliš přemýšlela, kromě toho, že jsem si všimla, že já, vdova po Henrym, jsem si nedovolila tak zjevný projev emocí,“ vyprávěla později Julie, když svůj příběh zveřejnila.

Muž měl dohromady pět milenek

Byl to jeden z Juliiných přátel, kdo jí jako první otevřel oči. Julie přiznala, že se cítí provinile, že jí tak zjevná pravda celou dobu unikala. Julie se rozhodla najít všechny milenky svého manžela. Kromě Cathy totiž existovaly další čtyři – svobodná matka v Oregonu, 20letá žena z místní posilovny, manažerka reklamní společnosti a žena z Kalifornie, o níž Julii informoval její blízký přítel.

Julie všechny ženy kontaktovala

Se všemi ženami se Julie spojila a dozvěděla se pár dalších věcí. Uvědomila si, že její manžel je extrémně dobrý v hledání zranitelných žen, které pak svými romantickými gesty snadno svedl. Zpětně si také uvědomila, že vždy existovaly varovné signály, kterých si nevšimla nebo je prostě ignorovala. „Myslím, že jsem tyto ženy nakonec pochopila a většině z nich odpustila. Henryho šarm na mě také zapůsobil, takže jsem se nemohla nijak divit, že i ostatním ženám připadal přitažlivý,“ dodala. Nakonec se rozhodla své dceři říct o tajném životě jejího otce. Po letech od zjištění manželovy nevěry se dokázala pohnout dál a znovu našla lásku. Potkala svého současného partnera Willa.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk