Ohavné chování rodičů na akademické půdě. Dívka kvůli posměchu opustila školní ples v slzách

Děti jsou stále velmi ovlivnitelné a náchylné ke všem vlivům, které na ně působí. Navíc jsou naučené přijímat slova dospělých bez otázek, takže pokud si z dítěte dělá legraci dospělý, může mu to hodně ublížit a poznamenat až do konce života. Stejně jako 11letou Mischau Parker z Leedsu v Anglii.

Dívka byla nadšená z nového oblečení

Mischa se nadšeně připravovala na školní ples v roce 2021. Šla nakupovat s matkou a v obchodě s oblečením našla kousek, ve kterém se cítila nejlépe. Tak, že může být opravdu sama sebou. Jelikož Mischa nemá ráda dámské oblečení, vsadila na odvážný, ale přesto elegantní oblek s motýlkem. Její matka Tamara Auty později řekla, jak nadšeně se její dcera připravovala na ples.

Rodina dceru ve jejím stylu podporovala

“Narovnala jsem jí vlasy, použila trochu řasenky a nalakovala nehty na černo, i když se obvykle nestará o svůj make-up nebo vlasy,” řekla Tamara. Mischině rodině a přátelům se oblečení líbilo a vypravili dívku na ples s tím, že vypadá fantasticky, takže vyrazila šťastná a sebevědomá. Tam však musela čelit nečekané kritice, a to ani ne tak od spolužáků, ale od rodičů.

Rodiče ostatních dětí se jí smáli za zády

Někteří dospělí o ní jen hovořili jako o „dívce v obleku“, smáli se jí za zády a “radili” jí, že by měla změnit svůj smysl pro styl. Posměšné reakce Mische zlomily srdce a hned poslala matce SMS, aby ji vyzvedla dříve. Tamara byla v šoku, když na ni Mischa čekala se slzami v očích. Tamara také prozradila, že Mischa obvykle není dívka, která se snadno rozčílí a málokdy dává najevo své pocity, takže pro ni bylo ještě těžší vidět ji tak zlomenou. Nejhorší na tom všem bylo, že za její rozpoložení mohli dospělí. „Myslím, že to byl útok na její osobnost. Když mi bylo 11, netušila jsem, kdo jsem, ale Mischa vždycky věděla, kým je, jak se cítí nejlépe a co chce,“ řekla matka.

Matka sdílela příběh své dcery

Tamara sdílela příběh své dcery, aby povzbudila ostatní rodiče i dospívající děti, aby se vždy odvážily být samy sebou. Z dospělých přítomných na plese byla obrovsky zklamaná, jejich chování se jí zdálo ohavné. Doufala, že ostatní děti nebudou muset čelit podobným situacím.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk