Po soutěži si chlapec dal šlofíka se svojí kravičkou. Vyčerpáním usnuli v objetí

Teprve 15letý chlapec Mitchell Miner a jeho roztomilá kráva Audri se nedávno zúčastnili výstavy dobytka ve státě Iowa. Po celém týdnu a tvrdé práce bohužel skončili pouze na pátém místě. Když stres ze soutěže opadl, padli vyčerpáním. Zdřímli si ve vzájemném objetí, což byl pohled, který by rozhodně neměl být ochuzen o fotografii.

Hvězdy internetu

Dvojice se cítila vyčerpaně, a tak si zdřímla. Pohled na ně byl skutečně roztomilý, proto chlapcův otec nelenil a vyfotil je. Snímek byl sdílen s popiskem: „Náš syn Mitchell a jeho jalovice po včerejší show.“ Obrázek se okamžitě stal virálním a mladý chlapec a jeho kravička se jedním šmahem stali hvězdami internetu.

Přátelství mezi lidmi a zvířaty

“Myslím, že když s nimi trávíte tolik času, cítí se opravdu dobře,” řekla pro Des Moines Register Laura Miner, chlapcova matka. S manželem také vyrostli na farmě, ale teď, když žijí jinde, chtějí, aby i jejich děti byly spojeny s jejich kořeny. Rodina si proto na léto půjčuje zvířata, aby jejich děti mohly okusit život na farmě a přátelství mezi lidmi a zvířaty.

Rodiče v dětech pěstují dobrý vztah ke zvířatům

„Na farmě jsme se toho hodně naučili,“ řekl Jeremy Miner, Mitchellův táta. “Tyto hodnoty v nás byly utvářeny už od dětství a my se snažíme, abychom je zachovali.” Audri se po výstavách, které končí v září, vrací na mléčnou farmu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: People.com