Podpořte své snahy o dokonalou postavu a ploché bříško nápoji z lněného semínka či zeleného čaje. Pomohou během hubnutí zdravou a přirozenou cestou

V současné moderní době existuje nespočet způsobů, jak získat krásné, ploché bříško. Některé z nich mohou být velmi přísné až nezdravé. Hladovění a nadměrný pohyb v důsledku poškozují naše zdraví a v celkovém výsledku nezískáme žádné dlouhodobé přínosy. Nejlepší volbou je proto efektivní hubnutí, zahrnující přírodní produkty, které podporují trávení a metabolismus. Zahrňte do vašich snah o skvělou postavu následující nápoje a podpořte své zdraví přirozenou cestou.

Zelený čaj

Zelený čaj má antitoxické a diuretické vlastnosti, což znamená, že nejen odstraňuje bakterie, škodící tělu, ale také přebytečný tuk. Doporučená dávka je malý šálek zeleného čaje 30 minut před každým jídlem a večer před spaním.

Citrónová voda

Detoxikuje celé tělo! Nalijte 2 litry vody do hrnce, přiveďte k varu a přidejte citrón i se slupkou rozkrojený na polovinu. Ohřívejte 2 – 3 minuty a pijte teplé na lačný žaludek a před spaním. Pro ochucení přidejte med nebo stévii.

Přidejte skořici

Je dobře známo, že skořice je přírodní spalovač tuků a regulátor glukózy. K tomu také stimuluje trávicí systém. Přiveďte vodu k varu a přidejte trochu mleté skořice, kurkumy a kakaa. Pijte před obědem a před spaním. Pro lepší chuť můžete doplnit trochou mléka a medu.

Minerální a čistá voda

Během hubnutí je velmi důležité pít dostatek vody po celý den. Pokud by tomu tak nebylo, orgány nebudou správně fungovat a tuk se bude hromadit, protože nebude možné odstranit toxiny a odpad z těla.

Lněné semínko

Lněná semínka obsahují spoustu vlákniny a dodávají tělu pocit naprosté sytosti. Přidejte do mléka nebo smoothie pár lněných semínek a konzumujte před snídaní nebo mezi jídly jako výživnou svačinu. Nasypte 3 lžíce lněných semínek do sklenice teplé převařené vody a nechte louhovat 1 – 2 hodiny. Poté nalijte do mixéru, přidejte dostatek medu a rozemelte dohladka. Můžete přidat ovoce nebo nějaký druh bobulí.

Zázvor

Má velmi rozsáhlé vlastnosti pro tělo, protože nejenže pomáhá ztrácet kila, ale také regulovat cholesterol, triglyceridy, odstraňuje zánět, pročišťuje tělo a spoustu dalších užitečných věcí. Stačí přidat trochu čerstvého zázvoru do pokrmu nebo nápoje.

Jak se vám líbily dnešní tipy pro podporu hubnutí? Dejte nám vědět do komentářů vaše zkušenosti a neváhejte článek sdílet mezi ostatními přáteli a rodinou.

Zdroj: interesno.fun