Pohotovost mladého muže zachránila dítě v ohrožení života. Jeho hrdinský čin byl natočen na video

Z malých dětí nemůžete ani na vteřinu spustit oči. Přestože se to na první pohled nezdá, dokážou se od vás vzdálit neskutečně rychle a vystavit se tak případnému nebezpečí, které na neopatrné děti číhá na každém rohu. Když se však toto batole dostalo z pozornosti svých rodičů, byl zde tento cizinec, který mu zachránil život.

Pohotovost mladého muže

Sedmnáctiletý mladík, Feuzi Zabaat, kráčel po ulici v istanbulské čtvrti Faith, kde pracuje, když si všiml, že něco není v pořádku. Na videu lze jasně vidět, jak vzhlíží nahoru, pravděpodobně do otevřeného okna ve druhém patře budovy. Všímá si malého dítěte, jak si hraje nebezpečně blízko. Skoro jako kdyby věděl, že se stane něco strašného.

Mladík raději vyčkával pod oknem

Pro každý případ se Feuzi postavil přímo pod otevřené okno. Najednou se vše semlelo rychle. Můžete vidět, jak mladík natahuje ruce právě včas, aby letící batole zachytil do náruče a zachránil mu tak život. Bez jeho pohotového myšlení by dítě spadlo na beton a troufáme si říct, že by bylo na místě mrtvé. Raději na takové věci nemyslet. Rodiče mohou být vděční, že mladý hrdina byl v pravý čas na pravém místě a dokázal předvídat nevyhnutelnou událost. Zahrnuli jej několika díky a slíbili si, že budou na své dítě více opatrní a budou jej střežit jako oko v hlavě.

Nikdy nevíte, co všechno se může stát. A i když některé situace mohou vypadat neškodně, nikdy nemůžete dítě nechat bez dozoru. Feuzi je skutečný hrdina a může být inspirací pro spoustu svých vrstevníků i ostatních lidí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Happiest.net