Scéna jako z děsivého snu. Nebohá žena usnula v letadle a probudila se ve tmě a chladu

Při cestování vlakem se lidem často stává, že je drncání na kolejích ukolébá ke spánku. Problém je v tom, že pokud cestujete sami, můžete snadno přejet vaši cílovou stanici. V letadle takové riziko není, neboť víte, že letadlo má jen jednu destinaci a pokud usnete, posádka letadla vás včas vzbudí. No – možná po přečtení tohoto příběhu změníte názor.

Uvězněna v letadle

Cestující se společností Air Canada nedávno měla zcela jinou zkušenost. V letadle usnula, ale probudila se v temném, prázdném a zamčeném letadle. Žena řekla, že usnula v polovině 90minutového letu z Quebecu do Toronta. Probuzení však neměla příliš pěkné, neboť ji přivítala zima a tma.

Snažila se zavolat příteli

Žena uvedla, že se pokusila zavolat příteli, ale její telefon byl skoro vybitý a nemohla si jej v letadle dobít, neboť mu nejel motor. Začala panikařit, jelikož netušila, kdy ji přijde z letadla někdo vysvobodit.

Cesta ven

Dále žena uvedla, že v kokpitu letadla dokázala najít baterku, pomocí které se dostala k hlavním dveřím letadla. Nakonec se jí podařilo otevřít dveře, ale záchrana byla stále v nedohlednu, neboť by musela skočit na tvrdý asfalt z výšky několika metrů. Naštěstí se jí pomocí baterky nakonec podařilo upoutat pozornost pracovníka, který byl odpovědný za přepravu zavazadel.

Šťastný konec děsivého snu

I muž byl ve stejném šoku jako ona, jelikož se nikdy nesetkal s ničím podobným. Jak mohla posádka přehlédnout spícího člověka v letadle? S pomocí dalších pracovníků se dostala dolů z letadla do letištní budovy, kde už na ni čekali zaměstnanci Air Canada, aby se celá situace vysvětlila. Mluvčí letecké společnosti potvrdil, že se tato situace skutečně odehrála, a řekl, že Air Canada bude incident dále prošetřovat.

Pracovníci jistě příště dvakrát zkontrolují, zda jim v letadle někdo nezůstal. Naštěstí vše dopadlo dobře a žena si neodnáší žádné trvalé následky.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ladbible.com