I policisté mají smysl pro humor. Místo aby rozehnali tančící děti v obchodním centru, udělali pravý opak

Na světě žije spousta lidí, kteří ve své práci nedosahují žádného uspokojení. Jen malá hrstka má to štěstí, že se může živit tím, co je skutečně baví a naplňuje. Ovšem někteří lidé dokázali najít způsob, jak se ve své jinak nudné práci zabavit. To nás všechny inspiruje k tomu, abychom dělali totéž. Vezměme si příklad ze dvou policistů, kteří jsou hlavními hrdiny dnešního příběhu.

Všichni jsme tanečníci

V životě je důležité prožívat každý okamžik naplno. Pokud se chceme smát, smějme se, přátelme se s lidmi a tancujme. To přesně se rozhodli udělat tito dva policisté z Miami. V Sean’s Dance Factory na Floridě si skupina lidí klade za cíl pobavit diváky jak na tradičních pódiích, jako jsou například divadla, tak i mimo ně. Skupinu založil v roce 2003 choreograf a umělec Sean Green s mottem – „všechny děti si zaslouží zářivou budoucnost“. Greenovy životní cíle jsou pomáhat dětem a budovat jejich sebeúctu. Chtěl je však také povzbudit, aby prozkoumávaly svůj talent a objevovaly v sobě taneční potenciál, kterým jim pomůže růst v člověka.

Tančí malí i velcí

Malí i velcí tanečníci se mohou naučit moderní choreografii hip-hopu. A jakmile bude příležitost, vystoupit. Tato taneční skupina ráda představuje své umění na netradičních místech a nezabrání jí v tom ani místní policie, která jim občas zkazí zábavu. Ovšem zdá se, že policisté v obchodním centrum mají podobný pohled na svět. Na níže uvedeném videu můžete vidět dva strážníky, kteří namísto toho, aby děti odháněli pryč, přidají se k jejich tanečnímu umění a všechny přítomné svým výkonem naprosto odrovnají.

Úvodní obrázek: Drop of Light / Shutterstock, Zdroj: Happiest.net