Policisté zastavili dodávku pro porušení dopravních pravidel. Celá situace se ale změnila, když jeden z nich našel v zadní části auta něco, na co už nikdy nezapomene

Když seržant Justin Klitch ze státní policie v Idaho jednoho chladného prosincového dne zastavil dodávku pro porušení dopravních pravidel, neměl vůbec tušení, čeho bude svědkem. Výrazné modřiny na obličeji ženy, která seděla na místě spolujezdce, zaujaly jeho pozornost a při ohledání zadní části auta, se setkal s obrazem, na který zřejmě nikdy nezapomene. Nyní je mu přičtena záchrana života batolete, které bylo blízko smrti. Na základě seržantova počínání jsou nyní oba v pořádku a bezpečí.

Důstojník Shane Grady byl dalším z policistů na místě, který při rozhovoru pro místní zpravodajskou stanici bojoval se slzami v očích, když vzpomínal, čeho byl svědkem. Potvrdil, že během své policejní kariéry viděl spoustu hrozivých dopravních nehod a jiných ošklivých situací, ale tato se v jeho mysli udrží navěky. “Když jsme byli na místě, seržant objevil v dodávce malého chlapce, jenž byl velmi vážně zraněn. Na hlavě měl modřiny, na břiše několik tržných ran, ruce přilepené do pozice plodu a funkce levého oka byla narušená,” vypráví důstojník Grady. Chlapec byl převezen do nejbližší nemocnice, kde se jeho srdeční frekvence zvýšila ze 70 na 110 úderů za minutu a neustále plakal bolestí. Po příjezdu do nemocnice se ho okamžitě ujal zdravotnický personál a zůstal na jednotce intenzivní péče.

Lékaři později zjistili, že zranění dvouletého batolete byla život ohrožující a dítě utrpělo rozsáhlé mozkové trauma. Naštěstí se jeho stav zlepšil a čeká ho plné zotavení. Nyní policejní sbor z Idaho hlídá také druhé batole, které zůstává mezitím na bezpečném místě. Seržant Klitch řekl, jak je pyšný na svou jednotku a skromně dodal, že skutečnými hrdiny jsou ti v nemocnici, kteří zachránili život malého chlapce.

Často zapomínáme, čemu všemu musí čelit lidé, kteří se starají o naši bezpečnost a jakým životně důležitým událostem jsou některé ženy, děti i muži vystaveni. Nezapomeňte proto sdílet tento článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com