Porodila dítě a o 26 dnů později musela do nemocnice znovu. Lékaři nevěřili svým očím, nic podobného za celou kariéru nezažili

Těhotenství je v dnešní době hotová věda. Lékaři vám zvládnou říct, jakého je dítě pohlaví a zda nemá nějaké vrozené vady nebo vážná onemocnění. Z tohoto důvodu je velmi překvapivé, když se stane něco zcela nečekaného. V Bangladéši se ovšem stalo něco, s čím nemohl počítat vůbec nikdo. Arifa Sultana (20 let) nejdříve porodila jednoho zdravého chlapce. O měsíc později přišla do nemocnice znovu a porodila další dvě děti.

Tři porody v jednom měsíci

Lékaři tomu nemohli uvěřit. A není se čemu divit, protože se rozhodně nejedná o nic běžného. Když čekáte dvojčata nebo trojčata, vždy děti porodíte najednou. Tato žena ovšem dvojčata porodila přesně 26 dnů po porodu prvního syna. Podruhé se jí narodil chlapec a dívka.

Shoda náhod

Naštěstí všechny tři děti byly zdravé a Arifa si také vedla velmi dobře. To je velmi uklidňující, ale vůbec to nevysvětluje, jak se něco takového mohlo stát.

Žena neměla peníze na ultrazvuk

Arifa a její manžel pocházejí z velmi chudé rodiny. Z tohoto důvodu si během těhotenství nemohli dovolit, aby u ženy lékař provedl ultrazvuk. Gynekoložka Arify, která se o ženu starala během porodu dvojčat, vůbec nevěděla, že čeká dvojčata. Bohužel si toho nevšimli ani lékaři po prvním porodu. Po porodu chlapce měla Arifa neustále bolesti, protože se dvojčata schovávala ve druhém lůně. To bohužel lékař přehlédl.

Matka i děti jsou v pořádku

Arifa a její tři novorozenci si vedou dobře. Rodina má nyní ovšem zcela jiné potíže, protože s narozením tří dětí rozhodně nepočítali. Vzhledem k tomu, že patří mezi chudé rodiny, budou mít zaručeně velké finanční problémy, aby uživili všechny tři děti. „Nevím, jak můžeme nést tak velkou odpovědnost za tak málo peněz,“ říká Arifa. Její manžel ovšem stále zůstává pozitivní a věří, že budou velmi šťastní, i když nebudou mít příliš mnoho peněz.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Merkur.de