Chlapec, který miluje Zemi. Porotci talentové soutěže jej přirovnávají k Davidu Attenboroughovi

Aneeshwar Kunchala si nevybral účast v talentové soutěži na British Got Talent, vybral ho jeden z porotců. Po pozvání, které David Williams osobně doručil do Aneeshwarovy třídy, se malý chlapec objevil na pódiu.

Chlapec, který miluje Zemi

Oblečený ve svém průzkumnickém oblečení přiměl všechny myslet si, že je to nejrozkošnější dítě na castingu do BGT. Porotci se malého Aneeshwara zeptali, jaká je jeho vášeň, okamžitě odpověděl, že miluje Zemi.

Tento malý chlapec byl neústupný v ochraně a zachování životního prostředí. Ke svému vystoupení přednesl báseň, kterou napsal, zatímco čekal na své vystoupení.

Všichni byli jeho výkonem ohromeni

Když skončil, diváci Aneeshwarovi fandili a porotci byli jeho výkonem ohromeni. Jeho láska k Zemi na ně tak zapůsobila, že ho dokonce přirovnali přirovnali k Davidu Attenboroughovi. Tím muž složili největší kompliment. Předpověděli mu, že bude dalším oblíbeným vypravěčem dokumentárních filmů o přírodě. Byl tak nadšený, když to slyšel.

Jednoznačná ANO

To, co Aneeshwara opravdu zaskočilo radostí, byla čtyři ANO, která mu porotci dali, a poslala ho do dalšího kola soutěže. Publikum jej povzbudilo svým souhlasem. Vášeň tohoto malého chlapce jej jistě zavede daleko. Budeme se těšit na jeho první dokument.

Úvodní obrázek: Se souhlasem rodiny Kunchala, Zdroj: Dailymail.co.uk