O kterou ženu má tento muž zájem? Jen hrstka lidí dokáže správně číst řeč těla a uvést správnou odpověď

O tom, že z řeči lidského těla dokážeme vyčíst mnohé, není pochyb. Spousta lidí si to však neuvědomuje a stačí jeden signál, abychom našli odpovědi na otázky, které nás trápí: “Má mě rád? Miluje mě? Má zájem trávit se mnou čas?”

Čtení řeči těla

Poznáte podle obrázku, která žena se muži líbí? Tato hádanka rozdělila uživatele internetu na několik skupin. Okamžitě upoutala pozornost všech. Odpověď totiž není tak jednoznačná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zkuste vyřešit tuto zábavnou hádanku.

Která žena se muži líbí?

Číst takové signály není vždy snadné, ale zároveň to není nemožné. Otestujte si své dovednosti ve čtení řeči těla pohledem na obrázek. O jakou ženu má muž zájem? Poznáte to?

Co můžeme na obrázku vidět?

První s ním jednoznačně flirtuje. Hraje si s vlasy a naklání hlavu na stranu, aby si muže mohla svůdně prohlížet. Druhá je zase pobavená a uvolněná, usmívá se. Třetí žena stojí ve značné vzdálenosti, ale rozhodně působí sebevědomě a nebojí se muže pozorovat se zájmem.

Jaký je výsledek?

Co se během této doby děje s tělem žádaného muže? Ruce má zastrčené v kapsách a jednu nohu nataženou dopředu. Směřuje ke kandidátce číslo 3 a ona je ta, která přitáhla jeho pozornost. Říká se, že naše tělo směřuje k člověku, který nás nejvíce zajímá.

Úvodní obrázek: Shutterstock, , Zdroj: Themindsjournal.com