Dívenka toužila být u toho, až se narodí její bratříček. Netušila však, že se zúčastní více, než původně plánovala

Shyanne Eck toužila být u toho, až se narodí její bratříček. Netušila však, že se zúčastní více, než původně plánovala. Když její maminka Jordan začala rodit, nebyl čas čekat na sanitku. Všechno se seběhlo tak rychle a Shyanne byla jediná, kdo byl v tu chvíli s matkou doma. Bylo tedy na ní, aby pomohla.

Dívka se zachovala duchaplně

Vzhledem k tomu, že Shyanne byla v kritickou dobu s matkou doma jako jediná, bylo na ní, aby jí pomohla porodit dítě. Nejprve zavolala 112 a informovala operátora o aktuální situaci. Zdravotník s dívkou zůstal na lince, když se Shyanne a Jordan připravovaly porodit dítě v koupelně.

Matka porodila v koupelně

Shyanne během porodu informovala operátora, že vidí hlavičku, nakonec i ramínka. Shyanne pomohla bratrovi ven jemným zatažením za ramena, zatímco Jordan naposledy zatlačila. Než dorazili záchranáři, stačila dívka přestřihnout i pupeční šňůru.

Všichni se cítili dobře

Záchranáři vzali Jordan a novorozeně do nemocnice na běžnou prohlídku. Oba se cítili dobře. Jordan přiznává, že byla tak vděčná, že jí její dcera pomohla. Řekla, že Shyanne je vyrovnaná a silná dívka. Jordan věděla, že její dcera tu zodpovědnost zvládne. Shyanne byla nejprve šokována situací, ale vzchopila se, protože věděla, že ji její matka potřebuje.

Není pochyb o tom, že Shyanne a její bratříček budou už navždy sdílet zvláštní pouto kvůli jeho dramatickému narození.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Parentingisnteasy.co