Porotkyně talentové soutěže začala během vystoupení křičet strachy. Čarodějnice v kostýmu předvedla trik s jablky a červy

Talentové soutěže představují nekonečnou škálu vystoupení, která nás mohou často překvapit svou nevšedností. I když se tento typ soutěží vysílá již několik let, stále přicházejí noví a noví soutěžící, jež dokážou skutečně překvapit. Někdy však ve velice netradičních oborech.

Porotkyně utekla

Při jednom z neobvyklých vystoupení v oblíbené talentové show došlo k situaci, kterou nikdo nečekal. Při prezentaci umění jednoho ze soutěžících porotkyně začala křičet překvapená a překonaná emotivním zážitkem. Nečekaně opustila místo u stolu a utekla.

Čarodějnice v talentové show

Čarodějnice je mimořádná postava, která se objevila na jevišti programu Britain’s Got Talent a vzbudila vlnu kontroverze a fascinace. Přestože se porotci na účastníka dlouze dívali s odstupem, stalo se něco, kvůli čemu jeden z porotců uskočil.

Postava plná tajemství se blížila ke známé čtveřici a vzbuzovala nejistotu. Beze slova, ale s gestem ruky, natáhla před Davida Walliamse pytel plný jablek a vyzvala ho, aby si jedno vybral a kousl do něj. Stejný příkaz dala Aleshe Dixon. Porotci s jistou hrůzou ve tvářích sáhli po ovoci, aniž by zcela věděli, co tajuplná čarodějnice skrývá.

Všichni byli napjatí

Veškerá pozornost se soustředila na třetí porotkyni Amandu Holden, když jí čarodějnice nařídila, aby natáhla ruce. Vložila jí jablko do každé ruky a pak se obrátila k Simonu Cowellovi a donutila ho, aby si vybral, do kterého by se měla jeho kolegyně zakousnout. S očividným zděšením porotce po chvíli přemýšlení zvolil jablko vpravo. Poté se stalo něco znepokojivého.

„Amando, víš, proč se říká, že krása je jen povrchní? Protože jsme všichni prohnilí až do morku kostí!“ prohlásila čarodějnice a rozdrtila druhé jablko, z něhož začali vylézat červi.

Úvodní obrázek: Chris McKenna/CreativeCommons/Attribution4.0, Zdroj: ladbible.com