Chlapec z bohaté rodiny se posmíval chudším spolužákům. Matka se ho rozhodla potrestat a udělit mu cennou životní lekci

Cierra Brittany Forney z Georgie se v roce 2018 dozvěděla, že její 12letý syn Anthony šikanuje své spolužáky. Konkrétně si dělal legraci z chudších dětí, které si kupují oblečení v second handech než v drahých značkových obchodech jako Anthonyho rodina. To ale nebylo vše, co Cierru rozčílilo. Poslední kapkou bylo, jaký měl chlapec postoj ke starému autu svého otce. Cítil by se prý trapně, kdyby v něm měl někam jet. Proto Cierra vymyslela trest.

Poslední kapka

„Je to 20 let stará Honda, můj manžel chtěl, aby s ním Anthony někam zajel, ale ten se s autem nechtěl nikde ani ukázat. To byla poslední kapka,“ vypráví Cierra. Žena se tedy rozhodla dát svému synovi lekci, na kterou nikdy nezapomene. O svůj příběh se podělila i na sociálních sítích, kde rozvířila horkou diskusi.

Chlapec byl vyslán na nákup oblečení

Matka dala svému synovi 20 dolarů a poslala jej koupit si oblečení do second handu. Chlapec ho musel nosit celý týden na sobě, do školy, do obchodu, ven s kamarády, všude. Když Cierra Anthonymu oznámila jeho trest, propukl v pláč.

Příběh se rozšířil na sociálních sítích

Cierra se podělila o svůj příběh i na sociálních sítích. Chtěla slyšet názor ostatních lidí, zdali nebyla příliš tvrdá. Mnozí reagovali pozitivně, psali ženě pod příspěvek, že je skvělou matkou, jiní však tvrdili, že je to její chyba, že je její syn tak rozmazlený a kritizuje second handy. Cierra však kritiku nepřešla bez povšimnutí. „Neudělala jsem to proto, abych mu ukázala, že second hand není dobré místo k nakupování. Udělala jsem to, abych ho naučila, že peníze a značkové věci nemění to, kým jsme,“ uvedla Cierra.

Matka přiznala svou chybu

Pravdou však je, že Cierra přiznala svou chybu. Do určité míry je zodpovědná za Anthonyho chování. Uvedla, že svého syna v dětství hýčkala, ví, že neměla, ale chtěla mu dopřát vše, co ona jako dítě dostat nikdy nemohla. Nicméně matčin trest zafungoval. Syn se poučil a dnes je hrdý na to, že může nosit košili, kterou si koupil v GoodWill.

Úvodní obrázek: Shuttestock, Zdroj: Today.com