Poznejte temné stránky a slabosti vaší osobnosti. Prozradí je na vás horoskop

Každý člověk má svou temnější stránku. I když povahy lidí jsou různé, existují jisté shodné rysy, které se vyskytují v závislosti na datu narození. Každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní slabost, která by vás možná mohla vyděsit. Které slabosti to jsou?

Beran je posedlý smrtí

Často myslíte na násilí a smrt. Cestou do práce někdy přemýšlíte, co by se stalo, kdyby auto na přechodu nestačilo zastavit a vy byste po nárazu vyletěli bezvládně do vzduchu. Nebo za jízdy autem prudce otočit volantem a nabourat čelem do druhého vozu.

Býk je slídil

Jste pronásledovatel. Mohli byste hodiny strávit sledováním účtů některých lidí na Facebooku nebo Instagramu. Pokud zahlédnete svého partnera či bývalého s krásnou osobou opačného pohlaví, najdete si její profil a vyhledáte o něm úplně všechno. A stanete se neviditelným pronásledovatelem.

Blíženci jsou pánem lží

Jste ten nejšikovnější lhář ze všech. Dokážete vyprávět celé příběhy, které jste si kompletně vymysleli, aniž by ostatní pojali jakékoliv podezření, že na nich není ani zrnko pravdy. Někdy lžete i pro zábavu, abyste si procvičili své fabulační dovednosti. A vždy uspějte.

Rak je posedlý svými partnery

Když máte milostný vztah, stane se z něj celý váš svět. Svým partnerem jste doslova posedlí, což někdy může vést k bizarním událostem. Jste schopni zaútočit na partnera ostrým nožem nebo ho jinak zranit, když vás podvede, aniž byste pocítili vinu nebo výčitky svědomí.

Lev si představuje svůj pohřeb

Představujete si svůj vlastní pohřeb. Vy jste mrtví a ležíte v rakvi, před níž stojí zástup vašich zdrcených příbuzných a přátel, aby vám vzdali čest. Kdo bude stát v první řadě a kdo bude plakat nejhlasitěji? Kdo bude z vaší smrti doslova zdrcen? Tahle fantazie plyne z vašeho pocitu vlastní důležitosti.

Panna má extrémní sexuální fantazie

Nevinný a tichý andílek, kterému se hlavou honí ty nejperverznější sexuální fantazie, které si jen lze představit. Nastupují se setměním a odcházejí s ránem. Přes den byste na takové věci ani nepomysleli, zato v noci…

Váhy jsou posedlí motivem vrahů

Vaše historie vyhledávání na internetu je plná hodně podivných věcí. Kdyby váš počítač zabavila policie, snadno by vás mohli považovat za podezřelého z vraždy. Potřebujete znát detaily motivů, které kdy koho vedly k odporným činům.

Štír má myšlenky na násilí

Když držíte v rukou malé zvíře, proletí vám hlavou myšlenka na to, jak snadno byste ho mohli zmáčknout a zadusit nebo rozdrtit. Když kráčíte vedle krásné dívky po chodníku, přemýšlíte, jak snadno byste ji mohli shodit do silnice pod auto. Ve skutečnosti byste tyto věci nikdy neudělali, ale myslíte na ně pořád.

Střelec postrádá emoce

Úplně klidně byste se mohli postavit před svého nejbližšího přítele a oznámit mu, že jeho nejbližší příbuzný zemřel, aniž byste projevili náznak smutku. Někdy jste jako omráčení. Vaše emoce ale někde uvnitř vás žijí, vy před nimi ale utíkáte. Vaše emoční vyjadřování je jiné, než by si ostatní mysleli, že by mělo být.

Kozoroh plánuje vraždy

Tajně v skrytu své duše plánujete smrt svých přátel nebo členů rodiny. Ve skutečnosti byste nikomu z nich nikdy neublížili, ale berete to jako mozkové cvičení. Snažíte se najít způsoby, jak uniknout odhalení poté, co někoho zabijete. Jen proto, abyste zjistili, jak jste chytří.

Vodnář plánuje pohřební projevy

Častokrát jste přemýšleli o tom, co byste řekli během pohřbu své matky, otce nebo nejlepšího přítele, i když nejsou nijak vážně nemocní ani jim z žádného jiného důvodu nehrozí brzká smrt. Trénujete tak svou představivost a kreativitu. Co může být kreativnějšího, než hovořit o skvělém člověku a zařídit tak úspěšný pohřeb?

Ryby se vidí jako superhrdinové

Co by se stalo, kdyby do vaší kanceláře přišel neznámý člověk a začal střílet? Ve svém vlastním snu si sami sebe představujete jako hrdinu, který přijde, zachrání situaci a potrestá síly zla.

Obrázky: Freepik