Práce na plný úvazek. Rodina s 38 dětmi utratí ročně za jídlo jmění v hodnotě luxusního auta

Pro většinu z nás představují dvě nebo tři děti práci na plný úvazek. Pořídit si domů malou mateřskou školku je až nepředstavitelné a pro některé až nemožné. Ale lze to. Vlastně všechno, o čem si myslíme, že není možné, můžeme realizovat. Tento manželský pár je toho důkazem, protože vychovává přesně 38 dětí.

Celoživotní sen

Paul a Jeane Briggsovi mají dohromady 38 dětí a tvrdí, že ještě zdaleka nekončí. Jejich celoživotní sen vždy byl mít obrovskou rodinu, která se bude skládat převážně z nechtěných dětí, jež zoufale potřebují milující domov. A zatím se jim  jejich sen daří naplňovat.

První setkání

Jeane a Paul se setkali už v mladistvém věku na letním táboře pro křesťanskou mládež. Od samého začátku se k sobě dokonale hodili, ihned věděli, že jim je souzeno strávit zbytek života spolu. Po svatbě v roce 1976 začali mluvit o založení rodiny. Jeane porodila tři děti. Oddaní křesťané ale pokračovali v dobrovolnické práci v souvislosti se svou vírou a v roce 1985 se Jeane při misionářské práci v Mexiku setkala s nevidomým mladým sirotkem. Věděla, že je to její budoucí syn. Pár si jej adoptoval a přivedl do svého domova v Západní Virginii.

Jsou k nezastavení

To byl ale teprve začátek. Briggsovi se nezastavili, místo toho v příštích několika desetiletích pokračovali v adopci sirotků a pěstounských dětí, které zoufale potřebovaly milující domov. Dohromady přivedl pár na svět 6 dětí a 32 jich adoptoval. Osvojené děti pocházejí ze všech koutů světa a různých etnik. Jeane ani Paul barvu pleti neřeší, tvrdí, že láska nemá žádné fyzické požadavky.

Desítky tisíc ročně za jídlo

Uživit tolik dětí ale není vůbec levné. Roční účet této rodiny pouze za potraviny činí šokujících 52 000 dolarů, v přepočtu zhruba 1 145 000 korun. Pouze za jídlo.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Inside Edition