Před 13 lety se na pódium postavila postarší dáma, které se všichni smáli, dokud neotevřela ústa. Dokázala, že kniha se nemá soudit podle obalu

Před 13 lety se jí smáli, dokud neotevřela ústa a nezačala zpívat. Z jejího prvního vystoupení běhá mráz po zádech i dnes. Ano, uhádli jste správně, řeč je o slavné Susan Boyle, která se proslavila v talentové soutěži Britain’s Got Talent.

Na její první vystoupení nikdo nezapomněl

Lidé nemohou zapomenout na show, jakou Susan předvedla, ani na spadlé brady všech porotců i lidí v publiku. Pro všechny to byl výjimečný zážitek a nejvíce asi pro samotnou Susan. Dala všem důkaz toho, že soudit knihu podle obalu by se rozhodně nemělo. Lidé dokážou skutečně překvapit.

Pomohlo jí její sebevědomí

Susan Boyle měla větší sebevědomí než všichni lidé v publiku. Věděla, že nemá vzhled typické celebrity, kterou by lidé na tak velkém pódiu očekávali, ale věděla, že má talent. To, že ji všichni v sále podceňovali, byla její výhoda.

Svět si ji okamžitě zamiloval

Susanin přátelský a sebevědomý přístup na jevišti způsobil, že si ji celý svět okamžitě zamiloval. Od chvíle, kdy otevřela ústa a začala zpívat, byla všechna srdce v publiku její. Krátce po soutěži se Susan stala slavnou hvězdou v hudebním průmyslu, která nadále září mezi svými vrstevníky.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mirror.co.uk