Žena při návratu domů našla u vchodových dvěřích tajuplný vzkaz. Autor se v něm dotazoval na dost neobvyklou věc

Žena jednoho dne po návratu domů našla na dveřích neznámý dopis. Jeho obsah ji zanechal beze slov. Autor dopisu se dotazoval, zdali by mohl navštívit její dům. Jako důvod se ukázalo, že se zde narodila jeho dcera. Majitelka domu měla veliké dilema. Měla by do svého domova pustit naprosto cizího člověka?

Neobvyklý požadavek

Žena neváhala sdílelt svůj příběh na sociálních sitích a požádala o radu. Bála se, že jde o podvod a nevěděla, co dělat. „Uvedl i roky, ve kterých tvrdí, že zde s rodinou žil. Ale pro mě to nic neznamená. Vím, jak dlouho dům vlastnili předchozí manželé, ale nevím, jestli zde bydleli celou dobu nebo nemovitost třeba pronajímali.”

Žena neobvyklý požadavek chtěla odmítnout

Žena se nakonec rozhodla, že nikoho cizího na svůj pozemek pustit nehodlá. Zavolala na uvedené telefonní číslo, aby vysvětlila své rozhodnutí. „Nechci, aby mi po domě chodili cizí lidé. Ale co když to podvod není? Na druhou stranu se nechci bát při každém zaklepání na vchodové dveře,“ dodává žena.

Odpovědi byly různorodé

Reakce uživatelů internetu byly různé. Jedni věřili, že by měla autora dopisu pustit k sobě domů, a druzí, že by někomu takovému neotevřeli ani dveře. „Přijde mi to jako podvod,“ napsala jedna z uživatelek. Někdo naopak s autorem dopisu soucítil: „Asi bych s tím neměla problém, ale ujistila bych se, abych s dotyčnou osobou nezůstávala sama.“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Parenting.pl