Dcera smíšeného páru si vysloužila titul nekrásnější dítě světa. Její krása je výjimečná

Dnes už smíšené páry různého původu a barvy pleti nikoho příliš nepřekvapí. Je zvykem, že děti těchto rodičů si často vezmou od svých maminek a tatínků to nejlepší, co se vzhledu týká. Ne nadarmo se říká, že takoví potomci jsou ti nejkrásnější. Ostatně tato holčička je toho důkazem.

Výjimečně krásná rodina

Dokonalým příkladem je tento výjimečný pár. Kseniya Belousova, 31letá modelka z Ruska, se seznámila s pohledným 25letým Ugo Ukahem, zamilovali se, vzali se a rozhodli se založit rodinu. Žena vás upoutá svou alabastrovou pletí, muž si zase získá pozornost čokoládovou barvou pokožky. Díky této směsi genů Kseniya porodila dceru, která je skutečně výjimečně krásná.

Nejkrásnější dítě na světě

Vivienne, dcera Kseniye a Uga, si už v 5 letech vysloužila titul nejhezčího dítěte na světě. Ostatně rodiče se svou krásnou dcerou často pyšní na sociálních sítích, kde sdílejí společné rodinné fotografie i snímky své dcerky. Téměř v každém komentáři od různých uživatelů internetu a sledujících rodiny se můžete dočíst chválu na Vivienne.

Vyroste v krásnou ženu

Není pochyb o tom, že dívka by už teď mohla ovládnout všechny titulky časopisů a stát se modelkou. Vše nasvědčuje tomu, že za pár let Vivienne vyroste v krásnou ženu, jíž se budou klanět muži po celém světě. Zdali ovládne svět modelingu nebo showbyznysu či se dá zcela jinou cestou, se ještě neví, nicméně už teď si získala oblibu mnoha lidí.

Úvodní obrázek: S vědomím Ksenia Belous a Ugo Ukah, Zdroj: Today.it