Když chtěli syna odpojit od přístrojů, otec vytáhl pistoli. Svého činu ani po letech nelituje

Když byl jeho 27letý syn hospitalizován v důsledku mrtvice, George Pickering si vyslechl krutý verdikt v podobě mozkové smrti. Lékaři byli bezmocní. Požádali rodiče o povolení odpojit jejich syna od přístrojů a následně darovat jeho orgány. Matka podepsala souhlas s odpojením od přístrojů a odběrem orgánů. Nicméně otec byl radikálně proti. V tomto případě však stačil souhlas jednoho z rodičů. Když se tedy lékaři chystali k poslednímu kroku, zoufalý otec vytáhl pistoli.

Vyhrožoval všem

Vyhrožoval, že zastřelí každého, kdo se k jeho synovi přiblíží. V tu chvíli se rozhodl zasáhnout mladší syn. Popadl otcovu zbraň, protože věděl, že brzy dorazí policie. Ale George byl připraven na všechno. Pod košilí měl schovaný druhý revolver. Tentokrát vyhrožoval i své vlastní rodině. Nikomu nedovolil, aby se přiblížil k posteli jeho syna.

Otec byl zoufalý

George byl zoufalý. Věděl, že to, co dělá je špatné a nebezpečné a policie se ho pokusí zastavit. Neměl v úmyslu někomu ublížit, ale vší silou věřil, že jeho syn žije a bude jednoho dne v pořádku. Cítil potřebu za jeho život bojovat. Byl připraven obětovat svůj vlastní život, aby zachránil svého syna. Jen netušil, jestli to vůbec k něčemu bude.

Po příjezdu policie se stalo něco neuvěřitelného

Když dorazila policie a pokusila se nebezpečného muže uklidnit, stalo se něco neuvěřitelného. Otec ucítil na své ruce stisk od svého syna. Stisk se opakoval před všemi přítomnými. Lékaři muže rychle prohlédli a výsledky byly ohromující. Mozek byl aktivní, George mladší nezemřel.

George sice musel následně strávit ve vězení 11 měsíců, ale nelituje vůbec ničeho. Každý den za mřížemi stál za to, že dokázal ubránit svého syna.

Úvodní obrázek: S vědomím George Pickering, Zdroj: Perdavvero.com