Proč jsou rychlovky pro vaše tělo i vztah zdravější než dlouhé sexuální předehry

Spousta lidí upřednostňuje předehru před pohlavním stykem, aby se dokonale naladili a prodloužili si veškerou tu slast a rozkoš, co intimnosti mezi dvěma lidmi nabízejí. Ale věděli jste, že rychlovky jsou důležité pro vaši celkovou pohodu? Nabízí nejen zdravotní výhody, ale mnoho dalších jiných pozitiv. Zkuste je praktikovat častěji, uvidíte, jakou radost uděláte sobě i svému partnerovi.

Náhodná zábava je důležitá

Sex je zábava, ale když jde o rychlovku, adrenalin vám přinese úplně jinou radost, než na kterou jste zvyklí. Přepadněte jeden druhého někde v rohu místnosti a užijte si krátkou, ale sladkou rychlovku.

Nakopávač pro sníženou chuť na sex

Pokud v současné době nemáte chuť na sex a nepřepadá vás žádná sexuální touha, rychlovky jsou nejlepším způsobem, jak se povzbudit a vrátit věci do normálu. Čím více je budete praktikovat, tím to bude lepší pro vás i vaše partnera.

Budete kreativnější

Podle studií jsou lidé, kteří mají sex každý den, mnohem kreativnější. Sex totiž odbourává stres a otevírá mysl. Není-li na něj však každý den čas, pak jsou tady rychlovky, aby zachránily situaci.

Zjistěte, co má rád váš partner

Při předehře si můžete dávat na čas, zkoumat každé místo na těle vašeho partnera, ale při rychlovce je důležité rozpoznat citlivá místa a ta „správná tlačítka“ hned. Budete se tak učit, co stimuluje vašeho partnera za krátký čas, co jej vystřelí až do vesmíru. To pak můžete praktikovat při každém druhu sexu. Zlepšíte se tak v umění milování.

Zdravotní výhody

Málokdo si uvědomuje, že rychlý sex má několik zdravotních výhod. Je dobrý pro vaše srdce, pokožku i svaly. Orgasmus údajně snižuje riziko rakoviny prostaty.

Budete déle mladí

Dle některých studií lidé, kteří si často dopřávají rychlovky, se cítí jistější, šťastnější a také déle mladí. Rychlovky jsou hlavním zdrojem štěstí a mladistvého vzhledu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Womenshealthmag.com