Přes dva týdny strávila tato statečná fenka v chladné zimě upoutaná za vodítko ve větvích. Jak probíhala její záchranná mise?

Desetiletá fenka bernardýna Old Lady strávila většinu svého života ve mlýně ve Wisconsinu, kde byla přísně využívána k chovu. Když se na ni konečně obrátilo štěstí a byla zachráněna novým pěstounským domovem, událo se něco, co ji vedlo strávit více než dva týdny venku v zimě.

Jakmile totiž došlo k procesu přemístění na místo, kde měla Old Lady strávit zbytek svého života, po vystoupení z auta začala naprosto šílet ze sněhu, jeho křupání pod jejími tlapkami a tání. Nemohla se udržet a její nový majitel ji tak ztratil. Milá a plachá fenka tak byla venku v zimě sama  dlouhé dva týdny a aby toho nebylo málo, její tlustý kožich ji byl zrovna nedávno oholen.

Tým, který trávil den co den hledáním Old Lady, již ztrácel naději na její objevení, ale přesto se nakonec povedlo. Sedmnáctý den po jejím zmizení ji zahlédl neznámý muž. Zamotaná za vodítko ve větvích se nemohla ani pohnout. Muž upozornil místní kancelář šerifa, která se ihned vydala na záchrannou akci. Old Lady byla dehydratovaná a promrzlá, ale jinak naštěstí  pořádku.

Zjistěte více o příběhu této silné, ale roztomilé fenky v níže uvedeném videu:

Naštěstí vše dobře dopadlo a Old Lady se přece jen dostala do svého nového domova. Pokud se vám příběh se šťastným koncem líbil, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com