Při renovaci domu narazila pod podlahou na původní využití místnosti. Vnitřkem byla natolik zaskočena, že se podělila se světem

Během renovace starých budov můžete učinit zajímavé objevy. Na internetu, v televizi nebo v novinách se čas od času objeví neobvyklé příběhy, ve kterých hlavní roli hrají překvapující nálezy. Tak tomu bylo i tentokrát. Emily, která si nedávno koupila svůj vysněný dům, našla pod podlahou něco, co v ní vzbudilo úžas. Musela svůj příběh sdílet s ostatními.

Schovávalo se to pod podlahou

Emily je velmi aktivní na sociální sítích, především na TikToku, ovšem tentokrát měla skutečně působivý materiál, o který doplnila svůj profil. Sdílela videa z renovace svého domu a následného stěhování. Jedno z jejích posledních videí však přitahuje pozornost více než jiná.

Překvapivý nález

„Výměna podlahy trvala snad věky. Nejen samotný výsledek však stojí za to. Podívejte se, co jsme pod ní našli. Je to stará vířivka a bazén,“ říká Emily ve svém videu. „Chceme z toho vytvořit jezírko pro kapry koi a atrium s bujnou vegetací.“ Původní majitelé se krytého bazénu chtěli zbavit a vytvořit z něj hřiště.

Skrytá relaxační zóna

Žena si byla jistá, že bazén je zalitý betonem a zakrytý prkny. Pravda se však ukázala být zcela jiná. Zdeformovaná podlaha vzbuzovala podezření. „Začali jsme vytrhávat prkna z podlahy a najednou se před námi rozkryla opravdová relaxační zóna,“ dodává Emily. Uživatelé internetu jsou z videa nadšeni. Má již přes 6,5 miliónu zhlédnutí.

@funkyglassworks Update. It’s finally empty & ready for the professionals to come in and tell us what we are really looking at in terms of repair or renovation 👍 #homerenovation #whatwefound ♬ BILLIE EILISH. – Armani White

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thescottishsun.co.uk