Příběh plný laskavosti a soucitu, který dojímá celý svět! I malé činy z vás mohou učinit anděla v očích druhých lidí, stejně jako se stala tato žena pro zoufalého staršího muže

Vše začalo v jeden horký, naprosto obyčejný, srpnový den, když se Lisa vydala do supermarketu na nákup. To ještě nevěděla, že se stane hrdinkou laskavého příběhu, který v mnoha lidech opět probudil víru v lidstvo.

Když se Lisa procházela mezi regály obchodu, ocitla se najednou tváří v tvář staršímu muži, jehož oči byly plné bolesti a zoufalství. Okamžitě bylo poznat, že potřebuje pomoci. Jak se mu Lisa chvíli dívala do tváře, věděla, že je něco špatně a její tušení bylo naprosto oprávněné. Lisa celou událost popsala takto:

„Právě jsem strávila dvě hodiny se starším mužem v supermarketu. Vše začalo pouze tím, že jsem se na něj usmála, když se naše oči střetly. Jakmile jsme procházela kolem něj, zdálo se, že potřebuje pomoc. Vrátila jsem se proto a zeptala, zdali mu mohu pomoci. Oči se mu zalily slzami a řekl: „Mám rakovinu tlustého střeva a stala se mi opravdu nepříjemná nehoda. Pokud vstanu z vozíku, všichni si toho všimnou…Co mám dělat?“ Při pohledu na jeho ztracenou důstojnost se mi sevřelo hrdlo. Pracovníci obchodu nám rychle přinesli ubrousky, spodní prádlo a diskrétně muže zavedli do zaměstnanecké koupelny.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce