Připravte si výtečnou kávu doma i v kanceláři, a to s kávovarem JURA

Používali jste doposud pouze rychlovarnou konvici? Přemýšlíte, že investujete do vskutku kvalitního kávovaru, který vám uvaří výbornou kávu jako profesionální barista? V takovém případě vám představujeme švýcarskou značku JURA, jež se na vývoj a výrobu espresso kávovarů specializuje dlouhá léta, a tak dokáže naplnit očekávání i vskutku náročných jedinců.

Švýcarská značka JURA má ve svém produktovém portfoliu modely jak pro domácí prostředí, tak i do kanceláře, kde jsou kávovary využívané mnohem častěji. Stoje zvládnou uvařit denně desítky káv, takže se nemusíte bát, že by se přepracovaly, a pak vypověděly svou funkci.

Trefa do černého, to je kávovar JURA

Pokud se řekne kávovar JURA, snad každý si představí přístroj, jenž šlape jak švýcarské hodinky. Zařízení nabízí pestrou škálu funkcí, ovšem záleží na konkrétním modelu. Produkty jsou rozdělené do několika kategorií, přičemž u každého kávovaru si můžete být jisti precizním zpracováním a inovativním nádechem.

První kávovar uvedená společnost představila už v roce 1937, ale tehdy se jednalo o dvoulitrový kávovar fungující na způsob percolatoru.

Jaký model zvolit?

Dostáváme se k velice důležité otázce, a to jaký typ kávovaru JURA zvolit, protože sortiment je vskutku bohatý. Začneme od nejlevnějšího řešení, a tím je JURA ENA 8 s cenovkou 25 990 korun. Novinka letošního roku dokáže připravit až deset druhů nápojů a pyšní se kompaktními rozměry. Disponuje kvalitním mlýnkem AromaG3 a impulzním extrakčním procesem. Tento kávovar je vhodný spíše do domácností.

V kanceláři si své místo najde určitě JURA E8. Zvládne připravit patnáct druhů nápojů, má vysokou výpusť a chytrý filtr. Kávovar je sestaven pro vysokou zátěž. Vybavený je barevným displejem s českým menu.

Jestliže chcete sáhnout po opravdovém profíkovi, tak za necelých padesát tisíc seženete JURA WE8. Pod tímto názvem se skrývá stroj, jenž umí udělat až dvanáct druhů nápojů. Má velké nádoby na vodu, odpad i kávu.