Přírodní způsoby, kterými se dá zbavit chloupků bez návštěvy drahých salónů

Každá část našeho těla vyžaduje péči, proč tedy zapomínáme na naše podpaží? Je přece nezbytné, aby zůstávalo bez chloupků a čisté, abychom mohli nosit oblečení bez rukávů. Holení a návštěvy salónů z důvodu voskování nejsou jediné možnosti, které máme.

Vejce a kukuřičná mouka

Smíchejte 1 polévkovou lžíci vaječných bílků s 1/2 polévkové lžíce kukuřičné mouky. Aplikujte směs na podpaží a nechte zaschnout. Poté smyjte studenou vodou.

Mléko a kurkuma

Ke 2 polévkovým lžícím mléka přidejte 1 polévkou lžíci kurkumy. Vytvořte jemnou pastu a naneste na podpaží. Po uschnutí důkladně umyjte.

Cukr a citrón

Tento postup patří k jedněm z nejstarších a je stále velmi populární. Pomocí 2 polévkových lžic citrónové šťávy a 1 polévkové lžíce cukru opět vytvořte pastu, kterou necháte na podpaží zaschnout. Otřete mokrým ručníkem. Aplikací 3x týdně snížíte celkový růst chloupků.

Vaječná maska

Z vaječných bílků a 1 polévkové lžíce cukru vytvořte směs, kterou necháte v podpaží opět zaschnout. Masku stáhněte ve směru proti růstu chloupků. Umyjte vodou a namažte jemným tělovým mlékem.

Maska z cizrnové mouky

I cizrnu můžete použít pro odstranění nepříjemných chloupků. Stačí, když do misky přidáte 5 polévkových lžic cizrnové mouky, 5 polévkových lžic mléka, 1 polévkovou lžíci smetany a 1 čajovou lžičku kurkumy pro vytvoření husté pasty. Aplikujte na podpaží a nechte zatuhnout. Nyní strhněte masku z podpaží, umyjte vodou a opakujte 2x týdně pro dosažení nejlepších výsledků.

zdroj: banter.fun